Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про здійснення аналізу виконання у районах та містах (міст обласного значення) області місцевих бюджетів, визначення стану забезпечення бюджетними призначеннями видатків на заробітну плату та енергоносії бюджетних установ, що уртимуються за кошти місцевих бюджетів у 2011 році”

Розпорядження від 07.10.2011, №1101
Дата оприлюднення: 07.10.2011

Відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України „Про місцеві державні адміністрації”:

1. Утворити робочі групи для здійснення аналізу виконання у районах та містах (міст обласного значення) області місцевих бюджетів, вивчення стану забезпечення бюджетними призначеннями видатків на заробітну плату та енергоносії бюджетних установ, що утримуються за кошти місцевих бюджетів у 2011 році (далі – робочі групи) у складах згідно з додатком.

2. Робочим групам, у період з 10 жовтня по 01 листопада 2011 року, здійснити перевірки у районах та містах обласного значення.

Керівникам робочих груп за підсумками перевірок, у триденний термін надати довідки головному фінансовому управлінню облдержадміністрацій для узагальнення.

3. Керівникам головних управлінь, управлінь та інших структурних підрозділів облдержадміністрації, державних податкових інспекцій, підрозділів податкових міліцій, територіальних підрозділів Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Київській області та органів прокуратури Київської області, забезпечити участь своїх спеціалістів у роботі робочих груп.

4. Головам райдержадміністрацій, міським головам (міст обласного значення) сприяти діяльності робочих груп, здійснити власний поглиблений аналіз виконання кожного місцевого бюджету, роботи підприємств та установ комунальної власності, вишукати можливі додаткові резерви для їх наповнення та забезпечення в повному обсязі бюджетними призначеннями видатків на виплату заробітної плати та оплату енергоносіїв бюджетних установ у 2011 році.

5. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації до 10 листопада 2011 року проінформувати голову облдержадміністрації про стан забезпечення бюджетними призначеннями видатків на заробітну плату та енергоносії бюджетних установ, що утримуються за кошти місцевих бюджетів у 2011 році.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Додаток

        

Поділитися: