Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про затвердження Порядку проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями апарату, головних управлінь, управлінь, відділів та інших структурних підрозділів Київ­ської обласної державної адміністрації покладених на них обов’язків і завдань”

Розпорядження від 11.02.2004, №59
Дата оприлюднення: 11.02.2004

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2000 № 1922 „Про затвердження Положення про проведення атестації державних службовців” (із наступними змінами), наказу Головдержслужби України від 31.10.2003 № 122 „Про затвердження Загального порядку проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов’язків і завдань”, зареєстрованого Міністерством юстиції України 19.12.2003 № 1063/8384:
1. Затвердити Порядок проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями апарату, головних управлінь, управлінь, відділів та інших структурних підрозділів Київської обласної державної адміністрації покладених на них обов’язків і завдань, що додається.
2. Райдержадміністраціям у місячний термін привести власні акти у відповідність із Загальним порядком проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов’язків і завдань та цим розпорядженням.
3. Визнати таким, що втратив чинність, п.1 розпорядження голови облдержадміністрації від 02.12.2002 № 718 „Про затвердження Порядку проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями апарату, головних управлінь, управлінь, відділів та інших структурних підрозділів Київської обласної державної адміністрації покладених на них обов’язків і завдань”.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Сем’янівського В.В.

Голова адміністрації

А.А.Засуха

Порядок проведення щорічної оцінки

Додаток 1 до Порядку

Додаток 2 до Порядку

Додаток 3 до Порядку

        

Поділитися: