Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про затвердження плану заходів щодо відзначення в області 190-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка”

Розпорядження від 29.12.2003, №883
Дата оприлюднення: 29.12.2003

На виконання Указу Президента України від 07.04.2003 № 307/2003 “Про відзначення 190-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.07.2003 № 416-р “Про затвердження плану заходів щодо відзначення 190-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка”, відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами) та з урахуванням подання управління культури облдержадміністрації:
1. Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення в області 190-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка у складі згідно з додатком 1.
2. Затвердити план заходів щодо відзначення в області 190-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка (далі – план заходів), що додається.
3. Управлінням культури, освіти і науки, у справах преси та інформації облдержадміністрації, райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити належне виконання зазначеного плану заходів.
4. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації, райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення) передбачити під час розроблення проектів місцевих бюджетів на 2004 рік кошти на виконання плану заходів у межах загального обсягу видатків, визначених для відповідних управлінь та відділів, та забезпечувати його фінансування.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Урупу М.М.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації

В.В.Сем’янівський

Додаток 1 до розпорядження

Додаток 2 до розпорядження

        

Поділитися: