Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про заходи щодо забезпечення в Київській області організованого початку 2004/2005 навчального року

Розпорядження від 22.06.2004, №373
Дата оприлюднення: 22.06.2004

Відповідно до Законів України “Про освіту” (із наступними змінами), “Про загальну середню освіту” (із наступними змінами), “Про дошкільну освіту” (із наступними змінами), “Про професійно-технічну освіту” (із наступними змінами), “Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами) та з метою забезпечення організованого початку 2004/2005 навчального року:
1. Затвердити заходи щодо забезпечення в Київській області організованого початку 2004/2005 навчального року (далі – заходи), що додаються.
2. Головним управлінням, управлінням, відділам, іншим структурним підрозділам облдержадміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити виконання зазначених заходів та подати управлінню освіти і науки облдержадміністрації узагальнену інформацію про хід їх виконання до 15 серпня 2004 року та 15 січня 2005 року.
3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінансувати управління освіти і науки облдержадміністрації у межах коштів, передбачених обласним бюджетом на 2004 рік на утримання закладів освіти, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.
4. Контроль за виконанням цього розпорядженням покласти на заступника голови облдержадміністрації Урупу М.М.

Голова адміністрації

А.А.Засуха

ЗАХОДИ

        

Поділитися: