“Про заборону спалювання сухої рослинності та сміття у Київській області в 2011 році”

Розпорядження від 31.08.2011, №926
Дата оприлюднення: 31.08.2011

Відповідно до Закону України Про місцеві державні адміністрації”, у зв’язку із високою пожежною небезпекою та задимленістю населених пунктів Київської області, що негативно впливають на стан здоров’я людей:

1. Головним управлінням житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу, з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст облас­ного значення):

1.1. Вжити відповідних заходів щодо заборони спалювання сухої рослинності та сміття на присадибних ділянках, розведення вогнищ у лісах, лісосмугах фізичними та юридичними особами усіх форм власності у Київській області.

1.2. Здійснювати заходи щодо недопущення складування сміття і сухої рослинності на об’єктах зеленої зони, своєчасного прибирання та вивозу сміття, тушіння, у разі виникнення, спалахів вогню на зеленій зоні.

2. Головному управлінню МВС України в Київській області, Державній екологічній інспекції в Київській області, райдержадміністраціям, міськ­виконкомам (міст обласного значення) у межах повноважень посилити контроль за недопущенням розпалювання відкритих вогнищ, спалювання сухої рослинності та сміття, здійснювати заходи щодо притягування винних осіб до відповідальності.

3. Управлінню інформації та зв’язків з громадськістю облдерж­адміністрації забезпечити висвітлення відповідних застережних заходів із зазначеного питання в засобах масової інформації Київської області.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Максименка В.М.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: