Працюємо задля перемоги!

„Про забезпечення охорони урожаю зернових культур та грубих кормів від пожеж в області у 2004 році”

Розпорядження від 07.04.2004, №189
Дата оприлюднення: 07.04.2004

Відповідно до Законів України “Про пожежну безпеку” (із наступними змінами), “Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами):
1. Затвердити план заходів щодо забезпечення охорони урожаю зернових культур та грубих кормів від пожеж в області у 2004 році (далі – План заходів), що (додається).
2. Головному управлінню сільського господарства і продовольства облдержадміністрації, Київському обласному дочірньому підприємству ДАК “Хліб України”, дочірньому підприємству „Київський облавтодор” Державної акціонерної компанії „Автомобільні дороги України”, Київському обласному автотранспортному управлінню, облспоживспілці, відкритому акціонерному товариству “Київобленерго”, районним державним адміністраціям забезпечити у встановлені терміни виконання передбачених цим планом заходів.
3. Райдержадміністраціям спільно з міськрайвідділами ГУ МВС України в Київській області вирішити питання про заборону руху, на період настання воскової стиглості зерна і до кінця жнив, автотранспорту, не задіяного у збиранні урожаю, по внутрішньогосподарських шляхах поблизу хлібних масивів без іскрогасників.
4. Рекомендувати ВАТ „Обласне підприємство “Облагротехсервіс” надати допомогу сільським пожежним командам, за їх зверненнями, у забезпеченні запасними частинами та ремонті пожежних автомобілів сільськогосподарських підприємств усіх форм власності.
5. Рекомендувати Київській обласній дирекції “ВАТ “Укртелеком” на період збирання урожаю забезпечити надійний телефонний зв’язок із сільськими пожежними командами.
6. Рекомендувати Київській державній регіональній телерадіокомпанії та редакціям газети “Київська правда” і районних газет забезпечити висвітлення в установленому порядку матеріалів щодо охорони урожаю від пожеж, публікацію статей та відповідної реклами.
7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Бойка Л.В.

Голова адміністрації

А.А.Засуха

План заходів

        

Поділитися: