Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про внесення змін і доповнень до розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 07.07.2003 № 381 (Зареєстровано в Київському обласному управлінні юстиції 11 серпня 2003 року за № 32/435)

Розпорядження від 07.08.2003, №465
Дата оприлюднення: 07.08.2003

Розглянувши подання головного управління економіки Київської обласної державної адміністрації та відповідно до Законів України „Про ціни і ціноутворення” (із наступними змінами), „Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами), постанов Кабінету Міністрів України від 24.07.2003 № 1150 „Про недоліки у роботі окремих органів виконавчої влади із забезпечення продовольчої безпеки та заходи щодо стабілізації ринку основних продовольчих товарів” та від 25.12.96 № 1548 „Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)” (із наступними змінами):

1. Внести такі зміни і доповнення до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 07.07.2003 № 381 „Про заходи щодо стабілізації ситуації на продовольчому ринку області”, зареєстрованого в Київському обласному управлінні юстиції 10.07.2003 за № 30/433:

1.1. пункт 1 викласти в такій редакції:

„1. Повернутися до державного регулювання цін на зерно, борошно, хліб і хлібобулочні вироби, макаронні вироби, крупи, цукор, яловичину, ковбаси варені, молоко, сир, масло вершкове та олію (далі – основні продовольчі товари), і тимчасово: 1.1. установити, що суб’єкти підприємницької діяльності усіх форм власності – виробники основних продовольчих товарів, при формуванні оптово-відпускних цін на них визначають граничний рівень рентабельності 5 відсотків до собівартості;

1.2. обмежити рівень торговельних надбавок на основні продовольчі товари, не вище 10 відсотків до оптово-відпускної ціни виробника незалежно від кількості посередників і перепродажу, при цьому транспортні витрати включаються додатково в ціну реалізації за фактичними і економічно обґрунтованими розрахунками”.

1.2.пункт 2 викласти в такій редакції:

„2. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення) у координації з державною інспекцією з контролю за цінами в області, обласним управлінням у справах захисту прав споживачів, обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України утворити робочі групи та здійснювати перевірки стану дотримання дисципліни цін і вимог антимонопольного законодавства про захист економічної конкуренції на основні продовольчі товари, вживати заходів до притягнення у встановленому порядку осіб, винних у виявлених порушеннях, до відповідальності.

Про результати інформувати обласну державну адміністрацію через головне управління економіки облдержадміністрації у порядку та строки, визначені цим управлінням”.

1.3. пункт 3 викласти в такій редакції:

„3. Головному управлінню сільського господарства і продовольства, головному управлінню економіки облдержадміністрації, державній інспекції з контролю за цінами в Київській області посилити увагу до проведення постійного моніторингу рівня цін на основні продовольчі товари, а також аналізу їх обґрунтованості, величини торговельних надбавок, рівня рентабельності та вжити заходів до недопущення їх безпідставного підвищення”.

1.4. доповнити розпорядження пунктом 6 такого змісту:

„6. Покласти персональну відповідальність за формування продовольчих балансів, стабілізацію споживчого ринку, виважену державну цінову політику на основні продукти харчування, закупівлю зерна до державного резерву та регіональних ресурсів на заступника голови облдержадміністрації Бойка Л.В. та голів районних державних адміністрацій”.

У зв’язку з цим пункт 6 вважати пунктом 7.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Бойка Л.В.

Виконуючий обов’язки голови адміністрації В.В.Сем’янівський

        

Поділитися: