Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 12.06.2003 № 324”

Розпорядження від 04.11.2005, №749
Дата оприлюднення: 04.11.2005

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами) та з урахуванням листа Київського обласного автотранспортного управління від 27.10.2005 № 1/1-3/2288:

Внести до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 12.06.2003 № 324 „Про організацію в Київській області роботи з проведення конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування” такі зміни:

1. Пункт 4 розпорядження викласти в такій редакції:

„4. Визначити Галузеву організацію роботодавців транспорту Київської області організацією, яка залучається до підготовки проведення конкурсу на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що виходять за межі території району, але не виходять за межі території області, та на внутрішньообласних маршрутах загального користування (далі – обласний конкурс)”.

2. Пункт 5.1. розпорядження викласти в такій редакції:

„5.1. Плата за участь в обласному конкурсі встановлюється на підставі кошторису витрат, складеного Галузевою організацією роботодавців транспорту Київської області та затвердженого відповідним заступником голови Київської обласної державної адміністрації. При цьому розмір такої плати не може перевищувати 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян на дату подання заяви на участь у конкурсі”.

3. Пункт 5.2. розпорядження викласти в такій редакції:

„5.2. Плата, визначена у пункті 5.1. цього розпорядження, вноситься претендентами до проведення обласного конкурсу на рахунок Галузевої організації роботодавців транспорту Київської області за участь у кожному конкурсі”.

4. Пункт 8 розпорядження викласти в такій редакції:

„8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Юркевича А.І.”.

Голова адміністрації Є.Д.Жовтяк

        

Поділитися: