“Про відзначення в області Дня скорбати і вшанування пам”яті жертв війни”
Відповідно до Указу Президента України від 17.11.2000 № 1245/2000 “Про День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні”, Закону України “Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами), рішення Київської обласної ради від 29.12.2005 № 332-28-ІV “Про обласний бюджет Київської області на 2006 рік” (із наступними змінами), враховуючи подання обласної організації ветеранів України та з метою вшанування пам’яті синів і дочокукраїнського народу, полеглих у роки Великої Вітчизняної війни1941-1945 років:
1. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення):
1.1. Забезпечити упорядкування братських могил, інших військових похо­вань, пам’ятників, обелісків, меморіалів, облаштування пам’ятних місць, пов’яза­них із героїчними подіями Великої Вітчизняної війни.
1.2. Організувати проведення 22 червня 2006 року у населених пунктах області мітингів-реквіємів пам’яті загиблих у роки Великої Вітчизняної війни, присвячених Дню скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
2. Апарату, управлінню культури і туризму облдержадміністрації спільно з обласною організацією ветеранів України забезпечити участь делегації вете­ранів Київської області у громадсько-політичній акції „Пам’ять без кордонів”, присвяченій 65-й річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, яка відбудеться 22 червня 2006 року у Національному палаці „Україна”.
3. Виділити для забезпечення участі делегації ветеранів Київської області у громадсько-політичній акції „Пам’ять без кордонів” кошти у сумі 8500 (вісім тисяч п’ятсот) гривень.
4. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінан­су­вати на цілі, визначені у п.3 цього розпорядження:
облдержадміністрацію у сумі 7500 (сім тисяч п’ятсот) гривень за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті за КФК „110103”, згідно з кошто­ри­сом, що додається;
управління культури і туризму облдержадміністрації у сумі 1000 (одна тисяча) гривень, передбачених в обласному бюджеті за КФК „110103”, згідно з окремим кошторисом.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступ­ника голови облдержадміністрації Кондрука В.П.
Виконуючий обов’язки
голови адміністрації В.П.Кондрук
(без додатка)
