Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про відзначення Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації переможців Всеукраїнського конкурсу з визначення кращого за професією серед дільничних інспекторів міліції”

Розпорядження від 01.08.2012, №264-в
Дата оприлюднення: 01.08.2012

1. За зразкову бездоганну службу, особисту участь у Всеукраїнському конкурсі з визначення кращого за професією серед дільничних інспекторів міліції, високий професіоналізм та активну громадську позицію відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням цінного подарунка) переможців конкурсу:

за зайняте I місце

Омельянченка

Сергія Олександровича

дільничного інспектора міліції Рокитнянського РВ ГУ МВС України в Київській області, лейтенанта міліції

за зайняте II місце

Шеремета

Руслана Сергійовича

дільничного інспектора міліції Хмільницького МВ ГУ МВС України в Вінницькій області, лейтенанта міліції

за зайняте III місце

Виноградова

Сергія Володимировича

старшого дільничного інспектора міліції Октябрського РВ Полтавського МУ УМВС України у Полтавській області, капітана міліції

2. Вручити Омельянченку С.О. цінний подарунок (сувенір „Куля”) вартістю 830 грн., Шеремету Р.С. – цінний подарунок (візитниця) вартістю252 грн., Виноградову С.В. – цінний подарунок (ручка) вартістю 215 грн.83 коп.

3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінансувати обласну державну адміністрацію у сумі 52 грн. для сплати у встановленому порядку належних сум податків за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: