Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про відзначення Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації працівників області”

Розпорядження від 05.07.2010, №696
Дата оприлюднення: 05.07.2010

1. За багаторічну сумлінну працю, розвиток інноваційно-інвестиційної діяльності в Білоцерківському районі, впровадження сучасних технологій у виробництві, активну громадську позицію відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) директора ТОВ „М’ясопереробний завод „Баварія“ Гриненка Юрія Анатолійовича.

2. За багаторічну сумлінну працю, висвітлення політичного, соціально-економічного і культурного життя країни і регіону в засобах масової інформації, високий професіоналізм відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника):

Олексій

Катерину Володимирівну

директора Вишгородського районного радіомовлення

Макаренко

Галину Захарівну

редактора Комунального підприємства „Редакція газети „Слово“, Вишгородський район

3. За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у пропаганду фізичної культури і спорту серед молоді, активну життєву позицію, високий професіоналізм відзначити Подякою Київської обласної державної адміністрації директора Білоцерківської дитячо-юнацької спортивної школи № 2 Баляснікову Ольгу Олександрівну.

4. Вручити особам, відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації, іменні годинники вартістю 168 грн. 25 коп. кожний.

5. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінансувати обласну державну адміністрацію:

5.1. у сумі 90 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи“;

5.2. у сумі 236 грн. для виплати грошової винагороди Балясніковій О.О. та сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк         

Поділитися: