Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про щорічний обласний огляд-конкурс молодіжних фермерських господарств та молодіжних особистих селянських господарств Київської області” (Зареєстровано в Київському обласному управлінні юстиції 30 квітня 2004 року за № 21/479 )

Розпорядження від 22.04.2004, №231
Дата оприлюднення: 22.04.2004

Розглянувши подання управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації, відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами), рішення Київської обласної ради від 23.01.2003 № 067-06-XXIV “Про Київську обласну програму “Сільська молодь” та з метою поширення позитивного досвіду, популяризації фермерського руху та розвитку особистих селянських господарств:
1. Запровадити з 2004 року проведення щорічного обласного огляду-конкурсу молодіжних фермерських господарств та молодіжних особистих селянських господарств Київської області.
2. Затвердити Положення про щорічний обласний огляд-конкурс молодіжних фермерських господарств та молодіжних особистих селянських господарств Київської області, що додається.
3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації, починаючи з 2004 року, здійснювати фінансування видатків на цілі, зазначені у пункті 1 цього розпорядження, за рахунок загальних асигнувань, затверджених управлінню у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації на відповідні бюджетні періоди.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Урупу М.М.

Голова адміністрації

А.А.Засуха

Положення

Додаток 1

Додаток 2

        

Поділитися: