Працюємо задля перемоги!

„Про розподіл обов’язків між голо­вою, першим заступником голови та заступниками голови Київської облас­ної державної адміністрації”

Розпорядження від 01.03.2004, №94
Дата оприлюднення: 01.03.2004

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами):
1. Розподілити обов’язки між головою, першим заступником голови та заступниками голови Київської обласної державної адміністрації згідно з додатком 1.
2. Установити, що:
2.1. Заступником голови адміністрації з питань економіки є Шовкун І.В.
2.2. Заступником голови адміністрації з питань фінансів, бюджету, податкового і митного законодавства, промислової політики, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, будівництва, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, охорони громадського порядку, боротьби із злочинністю та корупцією, оборонної роботи є Петренко А.А.
2.3. Заступником голови адміністрації з питань зовнішньоекономічних зв’язків, інвестиційної політики, приватизації, демонополізації економіки, забезпечення законності, прав і свобод громадян є Петренко М.М.
2.4. Заступником голови адміністрації з питань агропромислового комплексу є Бойко Л.В.
2.5. Заступником голови адміністрації з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища є Губарєв В.С.
2.6. Заступником голови адміністрації з питань соціальної і гуманітарної політики, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та надзвичайних ситуацій є Урупа М.М.
2.7. Заступником голови адміністрації з питань інформаційної політики є Кулеба В.Ю.
3. Установити, що доручення та вказівки першого заступника голови, заступників голови облдержадміністрації, видані в межах їх компетенції, є обов’язковими для виконання головними управліннями, управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами облдержадміністрації, обласними установами та організаціями, райдержадміністраціями, міськвиконкомами (міст обласного значення).
4. Установити, що у разі відсутності одного із заступників голови облдержадміністрації або наявності відповідної вакансії, здійснення їх обов’язків забезпечується посадовими особами згідно з додатком 2.
5. Першому заступникові голови, заступникам голови облдержадміністрації у місячний термін внести голові адміністрації на розгляд пропозиції щодо змін у складі консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів, комісій, рад згідно з новим розподілом обов’язків.
6. Визнати такими, що втратили чинність:
пункти 1, 2, 3, 4 і 5 розпорядження голови облдержадміністрації від 02.06.2003 № 287 „Про розподіл обов’язків між головою, першим заступником голови та заступниками голови Київської обласної державної адміністрації”;
розпорядження голови облдержадміністрації від 29.08.2003 № 503 „Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 02.06.2003 № 287 „Про розподіл обов’язків між головою, першим заступником голови та заступниками голови Київської обласної державної адміністрації”;
розпорядження голови облдержадміністрації від 09.12.2003 № 783 „Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 02.06.2003 № 287 „Про розподіл обов’язків між головою, першим заступником голови та заступниками голови Київської обласної державної адміністрації”.

Голова адміністрації

А.А.Засуха

Додаток 1 до розпорядження голови адміністрації

Додаток 2 до розпорядження голови адміністрації

        

Поділитися: