Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про роботу райдержадміністрацій та міськвиконкомів (міст обласного значення) щодо збільшення обсягів виробництва конкурентоспроможної продукції”

Розпорядження від 22.07.2004, №468
Дата оприлюднення: 22.07.2004

Аналіз роботи райдержадміністрацій і міськвиконкомів (міст обласного значення) щодо збільшення обсягів виробництва конкурентоспроможної продукції на промислових підприємствах області за підсумками роботи у 2003 році та у І кварталі 2004 року свідчить, що більшість райдержадміністрацій і міськвиконкомів проводять певну організаційну роботу з метою поліпшення якості, конкурентоспроможності продукції, що виробляється на підприємствах районів і міст області.
Так, за підсумками роботи у 2003 році найбільші обсяги конкурентоспроможної продукції виробили підприємства Білоцерківського, Вишгородського, Києво-Святошинського районів та міст Біла Церква, Ірпінь. Всього за 2003 рік випущено продукції високої споживчої якості на суму 385,4 млн.грн., що становить – 6,6% від загального обсягу промислової продукції.
За підсумками роботи промислових підприємств області у І кварталі 2004 року щодо освоєння випуску нових видів продукції краще спрацювали підприємства міста Біла Церква та Васильківського і Києво-Святошинського районів. За цей період реалізовано конкурентоспроможної продукції на суму 9,2млн.грн.
Водночас необхідно зазначити, що в ряді районів і міст області питанню виготовлення та реалізації конкурентоспроможної продукції не приділяється достатньої уваги. Так, на промислових підприємствах Богуславського, Бородянського, Рокитнянського, Ставищенського районів та міст Бориспіль, Ржищів протягом останніх 2-3 років випускається недостатня кількість продукції високої якості, що негативно впливає на збільшення обсягів експорту продукції та вирішення соціально-економічних проблем у районах (містах).
Зважаючи на викладене та з урахуванням обговорення цього питання на засіданні колегії облдержадміністрації:
1. Довідку про роботу райдержадміністрацій та міськвиконкомів (міст обласного значення) щодо збільшення обсягів виробництва конкурентоспроможної продукції (додається) взяти до відома.
2. Відзначити позитивний досвід роботи міст Біла Церква, Ірпінь та Вишгородського, Києво-Святошинського, Білоцерківського районів щодо збільшення обсягів виробництва конкурентоспроможної продукції.
3. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення):
3.1. У місячний термін розглянути на засіданнях колегій стан справ і перспективи щодо збільшення обсягів виробництва конкурентоспроможної продукції.
3.2. Аналізувати стан та перспективи з впровадження новітніх технологій на виробництвах для налагодження випуску високоякісної, конкурентоспроможної продукції. Щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом, подавати управлінню промисловості, енергетики, транспорту та зв’язку облдержадміністрації результати аналізу для узагальнення.
3.3. У співпраці з Київською обласною (регіональною) торгово-промисловою палатою сприяти якнайширшому залученню промислових підприємств районів, міст до участі у виставкових заходах на регіональному рівні та у міжнародних виставках.
4. Управлінню промисловості, енергетики, транспорту та зв’язку облдержадміністрації спільно з головним управлінням економіки облдержадміністрації провести у ІV кварталі 2004 року нараду з керівниками промислових підприємств щодо виробництва конкурентоспроможної продукції.
5. Головному управлінню економіки облдержадміністрації під час проведення семінарів з керівниками підприємств області з питань підготовки інвестиційних проектів та бізнес-планів акцентувати увагу на розробленні проектів інноваційного напряму та періодично оновлювати на Веб-сторінці Київської облдержадміністрації інформацію щодо інноваційно-інвестиційних пропозицій суб’єктів господарювання області.
6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації

А.А.Засуха

        

Поділитися: