Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про проведення в Київській області Всеукраїнської благодійної акції “Милосердя”

Розпорядження від 07.08.2003, №461
Дата оприлюднення: 07.08.2003

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами), розпорядження Президента України від 14.09.2000 № 280/2000-рп “Про щорічне проведення Всеукраїнської благодійної акції “Милосердя” (із наступними змінами), та з урахуванням подання Київської обласної організації Товариства Червоного Хреста України:

1.Райдержадміністраціям та міськвиконкомам ( міст обласного значення):

1.1. розробити заходи з організації проведення у 2003 році Всеукраїнської благодійної акції “Милосердя”, в яких передбачити, зокрема:

всебічну допомогу і підтримку місцевим організаціям Товариства Червоного Хреста України у зборі благодійних внесків для надання соціально – побутової допомоги одиноким громадянам похилого віку, інвалідам, безпритульним дітям, хворим на туберкульоз і СНІД, іншим категоріям громадян, що її потребують, створенні збірних пунктів майна та продуктів і доставки їх у місцеві організації Товариства Червоного Хреста України;

забезпечення участі місцевих творчих колективів у благодійній акції, активної співпраці сільських, селищних, міських голів з відповідними організаціями Товариства Червоного Хреста України у сфері соціального захисту населення тощо.

1.2. сприяти відновленню первинних організацій Товариства Червоного Хреста України у закладах, установах, підприємствах, організаціях усіх форм власності;

1.3. у встановленому порядку вирішити питання щодо безкоштовного проїзду медичних патронажних сестер Київської обласної організації Товариства Червоного Хреста України у межах населених пунктів, де вони виконують свою роботу.

2. Управлінню освіти і науки облдержадміністрації організувати у навчальних закладах області роботу щодо залучення учнівської молоді до проведення благодійної акції “Милосердя”.

3. Управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації:

сприяти відновленню в лікувальних закладах області первинних організацій Товариства Червоного Хреста України;

організувати надання практичної допомоги у роботі медичної патронажної служби Товариства Червоного Хреста України щодо обслуговування одиноких громадян похилого віку вдома та у центрах, кімнатах медико-соціальної допомоги обласної організації Товариства Червоного Хреста України;

забезпечити навчання населення з питань надання першої медичної допомоги;

сприяти залученню пенсіонерів – медиків до роботи на громадських засадах в організаціях Товариства Червоного Хреста України.

4. Обласному центру зайнятості у встановленому порядку направляти осіб із числа безробітних на виконання оплачуваних громадських робіт в організації Товариства Червоного Хреста України

5. Управлінню у справах преси та інформації облдержадміністрації забезпечити висвітлення ходу проведення в області благодійної акції „Милосердя”.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Урупу М.М.

Виконуючий обов’язки голови адміністрації

В.В.Сем’янівський

        

Поділитися: