Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

”Про проведення в Київській обласній державній адміністрації конкурсу серед молоді з повною вищою освітою чи такої, що закінчує вищі навчальні заклади, для виявлення осіб, які мають здібності для роботи на посадах державних службовців чи посадових осіб місцевого самоврядування” (Зареєстровано в Київському обласному управлінні юстиції 10 червня 2004 року за № 25/483)

Розпорядження від 04.06.2004, №320
Дата оприлюднення: 04.06.2004

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 № 1444 „Про затвердження Програми підготовки та залучення молоді до державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, створення умов для її професійного зростання”, відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами), рішення Київської обласної ради від 18.09.2003 № 112-09-ХХІV „Про Програму підготовки та залучення молоді до державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, створення умов для її професійного зростання і просування по службі в Київській області”, з урахуванням листа Головдержслужби України від 09.03.2004 № 52/2035:
1. Започаткувати, починаючи з 2004 року, проведення в Київській обласній державній адміністрації конкурсу серед молоді з повною вищою освітою чи такої, що закінчує вищі навчальні заклади, для виявлення осіб, які мають здібності для роботи на посадах державних службовців чи посадових осіб місцевого самоврядування (далі – Конкурс).
2. Затвердити Положення про проведення в Київській обласній державній адміністрації конкурсу серед молоді з повною вищою освітою чи такої, що закінчує вищі навчальні заклади, для виявлення осіб, які мають здібності для роботи на посадах державних службовців чи посадових осіб місцевого самоврядування, що додається.
3. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) у 10-денний термін розробити і затвердити відповідні Положення з організації проведення Конкурсу та утворити комісії з проведення Конкурсу.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Урупу М.М.

Голова адміністрації

А.А.Засуха

Положення

        

Поділитися: