Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про проведення у вересні та жовтні 2004 року в Київській області Всеукраїнської благодійної акції “Милосердя”

Розпорядження від 13.08.2004, №515
Дата оприлюднення: 13.08.2004

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами), розпорядження Президента України від 14.09.2000 № 280/2000-рп “Про щорічне проведення Всеукраїнської благодійної акції “Милосердя” (із наступними змінами), та з урахуванням подання Київської обласної організації Товариства Червоного Хреста України:
1.Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення):
1.1. розробити заходи з організації проведення у вересні та жовтні 2004 року Всеукраїнської благодійної акції “Милосердя”, в яких передбачити, зокрема:
всебічну допомогу і підтримку місцевим організаціям Товариства Червоного Хреста України у зборі благодійних внесків для надання соціально – побутової допомоги одиноким громадянам похилого віку, інвалідам, безпритульним дітям, хворим на туберкульоз і СНІД, іншим категоріям громадян, що її потребують, створенні збірних пунктів майна та продуктів і доставки їх у місцеві організації Товариства Червоного Хреста України;
забезпечення участі місцевих творчих колективів у благодійній акції та активної співпраці сільських, селищних, міських голів з відповідними організаціями Товариства Червоного Хреста України у сфері соціального захисту населення тощо.
1.2. сприяти відновленню первинних організацій Товариства Червоного Хреста України у закладах, установах, підприємствах, організаціях усіх форм власності;
1.3. у встановленому порядку вирішити питання щодо безкоштовного проїзду медичних патронажних сестер Київської обласної організації Товариства Червоного Хреста України у межах населених пунктів, де вони виконують свою роботу.
2. Управлінню освіти і науки облдержадміністрації організувати у навчальних закладах області роботу щодо залучення учнівської молоді до членства в Товаристві Червоного Хреста України та проведення благодійної акції “Милосердя”.
3. Управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації:
сприяти відновленню в лікувальних закладах області первинних організацій Товариства Червоного Хреста України;
організувати надання практичної допомоги у роботі медичної патронажної служби Товариства Червоного Хреста України щодо обслуговування одиноких громадян похилого віку вдома та у центрах, у кімнатах медико-соціальної допомоги обласної організації Товариства Червоного Хреста України;
забезпечити навчання населення з питань надання першої медичної допомоги;
сприяти залученню пенсіонерів – медиків до роботи на громадських засадах в організаціях Товариства Червоного Хреста України.
4. Обласному центру зайнятості у встановленому порядку направляти осіб із числа безробітних на виконання оплачуваних громадських робіт в організації Товариства Червоного Хреста України.
5. Управлінню у справах преси та інформації облдержадміністрації забезпечити висвітлення ходу проведення в області благодійної акції “Милосердя”.
6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Урупу М.М.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації

В.В.Сем’янівський

        

Поділитися: