Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями апарату, головних управлінь, управлінь, від­ділів та інших структурних підрозділів Київської обласної державної адміністрації та райдержадміністрацій покладених на них обов’язків і завдань за 2003 рік”

Розпорядження від 12.02.2004, №60
Дата оприлюднення: 12.02.2004

Відповідно до Законів України „Про державну службу” (із наступними змінами), „Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами), розпорядження голови облдержадміністрації від 11.02.2004 № 59 „Про затвердження Порядку проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями апарату, головних управлінь, управлінь, відділів та інших структурних підрозділів Київської обласної державної адміністрації покладених на них обов’язків і завдань” та з метою регулярного контролю за проходженням державної служби та професійними досягненнями державних службовців:
1. Провести у лютому-березні 2004 року щорічну оцінку виконання державними службовцями апарату, головних управлінь, управлінь, відділів та інших структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрацій покладених на них обов’язків і завдань за 2003 рік.
2. Затвердити список керівництва облдержадміністрації, державних службовців відділу контролю та організаційного забезпечення діяльності голови адміністрації, прес-служби апарату облдержадміністрації та керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, що додається.
3. Керівникам апарату, головних управлінь, управлінь, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації, головам райдержадміністрацій:
3.1. У десятиденний термін видати накази (розпорядження) про проведення щорічної оцінки у структурних підрозділах облдержадміністрації та райдержадміністраціях, затвердивши списки державних службовців, які підлягають щорічному оцінюванню, та конкретні строки проведення її етапів.
3.2. Поінформувати облдержадміністрацію про підсумки проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов’язків і завдань за 2003 рік до 26 березня 2004 року.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Сем’янівського В.В.
Голова адміністрації
А.А.Засуха
        

Поділитися: