Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про проведення перевірки відповідності чинному законодавству рішень місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Київської області із земельних питань”

Розпорядження від 14.02.2005, №74
Дата оприлюднення: 14.02.2005

На виконання доручення Президента України щодо приведення у відповідність з чинним законодавством України прийнятих відповідними органами рішень про надання земельних ділянок юридичним та фізичним особам та у зв’язку із численними зверненнями громадян з цього питання і відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами):
1. Утворити обласну міжвідомчу комісію з організації та проведення перевірки відповідності чинному законодавству розпоряджень голови Київської облдержадміністрації та голів райдержадміністрацій, рішень органів місцевого самоврядування Київської області щодо надання у користування, у тому числі на умовах оренди, а також продажу громадянам та юридичним особам земельних ділянок за період з 01.01.2003 по 01.02.2005 (далі – комісія).
Надати комісії повноваження, визначені у пунктах 1-3 частини першої ст.28 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”.
2. Призначити головою комісії Сігіду Ю.І. – позаштатного радника голови адміністрації із земельних питань.
3. Керівникам обласного головного управління земельних ресурсів, контрольно-ревізійного управління в області, обласного управління юстиції, апарату облдержадміністрації до 17.02.2005 подати пропозиції голові комісії щодо представників цих структур до складу комісії.
4. Просити виконуючого обов’язки голови Київської обласної ради Приймаченка М.І. подати пропозиції щодо представників Київської обласної ради до складу комісії.
5. Голові комісії Сігіді Ю.І.:
5.1. до 20.02.2005 подати на затвердження персональний склад комісії та план її роботи;
5.2. до 15.05.2005 звітувати про результати роботи комісії з відповідними пропозиціями.
6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації

Є.Д.Жовтяк

        

Поділитися: