Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про проведення моніторингу виконання в області найважливіших актів законодавства та завдань у другому півріччі 2004 року”

Розпорядження від 23.07.2004, №479
Дата оприлюднення: 23.07.2004

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.07.2004 № 416-р „Про проведення моніторингу виконання центральними та місцевими органами виконавчої влади найважливіших актів законодавства та завдань у другому півріччі 2004 року”:
1. Затвердити перелік найважливіших актів законодавства та завдань, моніторинг яких проводиться місцевими органами виконавчої влади області у другому півріччі 2004 року (далі – перелік), що додається.
2. Керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, міськвиконкомів (міст обласного значення) інформувати облдержадміністрацію про результати моніторингу у зазначені в переліку терміни.
3. Заступникам голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків проаналізувати інформацію про результати моніторингу виконання найважливіших актів законодавства та завдань, зазначених у переліку. У разі необхідності внести пропозиції щодо вдосконалення організації їх виконання.
Забезпечити своєчасне подання інформації Кабінету Міністрів України про результати моніторингу.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації

В.В.Сем’янівський

ПЕРЕЛІК

        

Поділитися: