Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про проектування та будівництво автомобільного обходу сіл Нові Петрівці, Старі Петрівці, Лютіж Вишгородського району Київської області”

Розпорядження від 16.03.2006, №200
Дата оприлюднення: 16.03.2006

Відповідно до Земельного кодексу України (із наступними змінами), Закону України „Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами), з метою поліпшення транспортного сполучення у Вишгородському районі, розвантаження автодороги Київ-Іванків-Овруч і забезпечення безпеки дорожнього руху в селах Старі Петрівці, Нові Петрівці, Лютіж, Демидів:

1. Відповідно до рішення Київської обласної ради від 29.12.2005№ 332-28-IV „Про обласний бюджет Київської області на 2006 рік”, розпорядником коштів на проектування та будівництво автомобільного обходу сіл Нові Петрівці, Старі Петрівці, Лютіж Вишгородського району визначено управління капітального будівництва облдержадміністрації.
Визначити Службу автомобільних доріг у Київській області отримувачем коштів для замовлення розробки проектно-кошторисної документації та будівництва автомобільного обходу сіл Нові Петрівці, Старі Петрівці, Лютіж Вишгородського району.
2. Службі автомобільних доріг у Київській області приступити до організації проектування та будівництва автомобільного обходу сіл Нові Петрівці, Старі Петрівці, Лютіж Вишгородського району за рахунок асигнувань, передбачених в обласному бюджеті на 2006 рік та наступні роки.
3. Створити комісію з вибору та обстеження земельних ділянок під будівництво автомобільного обходу сіл Нові Петрівці, Старі Петрівці, Лютіж Вишгородського району (далі – комісія) у складі згідно з додатком.
4. Комісії до 5 квітня 2006 року провести вибір та обстеження земельних ділянок під будівництво автомобільного обходу сіл Нові Петрівці, Старі Петрівці, Лютіж Вишгородського району та подати акти облдержадміністрації.

5. Управлінню капітального будівництва облдержадміністрації до 1 квітня 2006 року довести до Служби автомобільних доріг у Київській області план фінансування будівництва автомобільного обходу сіл Нові Петрівці, Старі Петрівці, Лютіж Вишгородського району (в тому числі проектних робіт) на 2006 рік.
6. Службі автомобільних доріг у Київській області після отримання плану фінансування у 45-ти денний термін провести тендер на закупівлю робіт з розробки проектно-кошторисної документації на будівництво автомобільного обходу сіл Нові Петрівці, Старі Петрівці, Лютіж Вишгородського району та укласти договір.
7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Юркевича А.І.

Голова адміністрації Є.Д.Жовтяк

Додаток

        

Поділитися: