Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Київської області на 2012 рік та основні напрями розвитку на 2013 і 2014 роки”

Розпорядження від 28.12.2011, №1541
Дата оприлюднення: 28.12.2011

Відповідно до Законів України „Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України”, „Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 № 621 „Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету”, завдань Програми економічних реформ на 2010–2014 роки „Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”:

1.Схвалити проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Київської області на 2012 рік та основні напрями розвитку на 2013 і 2014 роки (далі – Програма), що додається.

2.Першому заступникові голови облдержадміністрації МоскаленкуЯ.М. у встановленому порядку організувати подання облдержадміністрацією проекту Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Головним управлінням, управлінням та іншим структурним підрозділам облдержадміністрації, територіальним органам центральних органів виконавчої влади в області, обласним організаціям та установам взяти участь у розгляді відповідних розділів вказаного проекту Програми на засіданнях профільних комісій Київської обласної ради.

4. Головним управлінням, управлінням та іншим структурним підрозділам облдержадміністрації, територіальним органам центральних органів виконавчої влади в області, обласним організаціям та установам, райдержадміністраціям і міськвиконкомам (міст обласного значення) після затвердження у встановленому порядку Програми забезпечити безумовне її виконання.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Програма

        

Поділитися: