Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про призначення стипендій голови Київської облдержадміністрації переможцям ІІІ та IV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів на 2003/2004 навчальний рік

Розпорядження від 22.08.2003, №490
Дата оприлюднення: 22.08.2003

Розглянувши подання управління освіти і науки облдержадміністрації та відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами), розпорядження голови облдержадміністрації від 22.05.2000 №248 “Про встановлення стипендій голови Київської облдержадміністрації для призерів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів”, зареєстрованого в Київському обласному управлінні юстиції 24.05.2003 за №42/259 (іззмінами, внесеними розпорядженнями голови облдержадміністрації від 23.05.2001 № 289, зареєстрованим в Київському обласному управлінні юстиції 28.05.2001 за № 27/321, від 05.03.2003 № 115, зареєстрованим в Київському обласному управлінні юстиції 14.03.2003 за № 12/415):

1. Призначити на 2003/2004 навчальний рік стипендії голови Київської облдержадміністрації:

1.1. Переможцям ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів, що відбулися в 2002/2003 навчальному році, у розмірі по 50 гривень у місяць кожному:

1.

Висоцькому

Максиму Вікторовичу

учневі 10-го класу державного ліцею, м.Біла Церква

2.

Вольвагу

Миколі Вікторовичу

учневі 11-го класу Козинської загально освітньої школи І-ІІІ ступенів, Обухівський район

3.

Головач

Любові Іванівні

учениці 10-го класу Глевахівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Васильківський район

4.

Горчинській

Антоніні Михайлівні

учениці 10-го класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8, м.Бориспіль

5.

Гринь

Тетяні Володимирівні

учениці 10-го класу гімназії ім.С.І.Олійника, м.Бровари

6.

Даниленко

Анні Миколаївні

учениці 11-го класу Гребінківської гімназії, Васильківський район

7.

Дацюк

Марії Віталіївні

учениці 8-го класу Немішаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, Бородянський район

8.

Зайцеву

Всеволоду Сергійовичу

учневі 11-го класу державного ліцею, м.Біла Церква

9.

Заєць

Жанні Робертівні

учениці 11-го класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13, м.Біла Церква

10.

Карнаух

Олені Володимирівні

учениці 11-го класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7, м.Біла Церква

11.

Коноваленку

Юрію Володимировичу

учневі 11-го класу загальноосвітньої школи –І‑ІІІ ступенів № 3, м.Яготин

12.

Корнійчук

Олені Олександрівні

учениці 9-го класу загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів № 1, смт Сквира

13.

Крушінському

Віталію Володимировичу

учневі 11-го класу загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів № 2, м.Богуслав

14.

Лещовій

Валерії Юріївні

учениці 9-го класу гімназії № 1, м.Біла Церква

15.

Мазуру

Роману Федоровичу

учневі 10-го класу державного ліцею, м.Біла Церква

16.

Мігуріній

Олені Вікторівні

учениці 10-го класу державного ліцею, м.Біла Церква

17.

Остапчуку

Борису Вікторовичу

учневі 10-го класу Володарського ліцею,

смт Володарка

18.

Остроух

Олександрі Михайлівні

учениці 10-го класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9, м.Біла Церква

19.

Петренко

Тетяні Василівні

учениці 10-го класу загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів № 6, м.Бориспіль

20.

Поляновському

Миколі Олександровичу

учневі 11-го класу загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів № 9, м.Фастів

21.

Савич

Інні Миколаївні

учениці 7-го класу гімназії № 1, м.Біла Церква

22.

Савченку

Вадиму Юрійовичу

учневі 10-го класу навчально-виховного

комплексу № 2, смт Ставище

23.

Татаріновій

Вікторії Сергіївні

учениці 9-го класу Української загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, Обухівський район

24.

Тереховій

Любові Володимирівні

учениці 11-го класу державного ліцею, м.Біла Церква

25.

Томіленко

Світлані Василівні

учениці 11-го класу Фастівського ліцеюінтернату

26.

Шенкаренко

Юлії Костянтинівні

учениці 11-го класу загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів № 6, м.Біла Церква

27.

Шуліці

Віктору Вікторовичу

учневі 11-го класу Хоцьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Переяслав-Хмельницький район

28.

Яременко

Юрію Олександровичу

учневі 10-го класу загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів № 2, м.Ірпінь

29.

Яровому

Артуру Тимуровичу

учневі 9-го класу ліцею, м.Славутич

1.2. Переможцям ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін, що відбулися у 2002/2003 навчальному році, у розмірі по 70 гривень в місяць кожному:

1.

Воронці

Ганні Володимирівні

учениці 11-го класу загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів № 17, м.Ірпінь

2.

Вчерашнюк

Олександру Миколайовичу

учневі 10-го класу Ірпінської Української

гімназії, м.Ірпінь

3.

Гвоздкову

Сергію Юрійовичу

учневі 9-го класу Узинської гімназії, Білоцерківський район

4.

Гладкій

Вікторії Володимирівні

учениці 11-го класу загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів №6, м.Васильків

5.

Дворнікову

Дмитру Сергійовичу

учневі 9-го класу загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів № 1, м.Славутич

6.

Кошляк

Аліні Анатоліївні

учениці 10-го класу спеціалізованої загальноосвітньої школи “Сузір’я”, м.Вишгород

7.

Милиці

В’ячеславу Віталійовичу

учневі 8-го класу Фурсівської загальноосвітньоїшколи І-ІІІ ступенів, Білоцерківський район

8.

Панфіленко

Валентині Михайлівні

учениці 10-го класу загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів № І-ІІІ ступенів № 2, смт Баришівка

9.

Пелехань

Вікторії Володимирівні

учениці 11-го класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3, м.Яготин

10.

Ружицькому

Олександру Валерійовичу

учневі 11-го класу державного ліцею,

м.Біла Церква

11.

Хомич

Ользі Вікторівні

учениці 9-го класу загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів № 4, м. Бориспіль

12.

Шавановій

Тетяні Євгенівні

учениці 11-го класу загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів № 3, м.Васильків

2. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації:

2.1. Профінансувати у 2003 році управління освіти і науки облдержадміністрації у сумі 9160 (дев’ять тисяч сто шістдесят) гривень на цілі, зазначені у п.1 цього розпорядження за рахунок загальних асигнувань на утримання установ освіти області.

2.2. Спільно з управлінням освіти і науки облдержадміністрація передбачити у проекті обласного бюджету на 2004 рік видатки на виплату стипендій голови Київської облдержадміністрації переможцям в 2004 році.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Урупу М.М.

Голова адміністрації А.А.Засуха

        

Поділитися: