Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про призначення стипендій голови Київської обласної державної адміністрації вчителям, які підготували призерів ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових нав­чаль­­них предметів та ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України”

Розпорядження від 15.10.2003, №621
Дата оприлюднення: 15.10.2003

Розглянувши подання управління освіти і науки облдержадміністрації, відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”(із наступними змінами), розпорядження голови обласної державної адміністрації від 23.09.2003 № 557 “Про встановлення стипендій голови Київської обласної державної адміністрації вчителям, які підготували призерів ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів та ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України”(зареєстрованого в Київському обласному управлінні юстиції 24 вересня 2003 року за № 34/437), рішення Київської обласної ради від 23.01.2003 № 061-06-ХХІV “Про обласний бюджет Київської області на 2003 рік”(із наступними змінами):
1. Призначити на 2003-2004 навчальний рік стипендії голови Київської обласної державної адміністрації вчителям, які підготували призерів ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів та ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України, що відбулися в 2002-2003 навчальному році, у розмірі по 200 гривень на місяць кожному:
1. Ащенко Надії Василівні – заступникові директора з виховної роботи Макарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 (учительці історії та правознавства).
2. Горбачуку Олександру Івановичу – учителю образотворчого мистецтва спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів художнього профілю № 1 ім.А.С.Макаренка м.Ірпінь.
3. Гоцкало Галині Василівні – учительці історії та правознавства загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 м.Переяслав-Хмельницький.
4. Грабовській Євгенії Дмитрівні – практичному психологу Державного ліцею м.Біла Церква.
5. Гейко Ірині Миколаївні – учительці історії та правознавства загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 м.Васильків.
6. Денисенко Світлані Миколаївні – учительці географії гімназії “Перспектива” м.Бориспіль.
7. Замковій Людмилі Петрівні – учительці української мови та літератури Державною ліцею м.Біла Церква.
8. Калашніковій Галині Василівні – учительці географії спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 м.Біла Церква.
9. Кандаскаловій Людмилі Борисівні – учительці образотворчого мистецтва та історії світової художньої культури Української гімназії м.Ірпінь.
10. Карпенко Валентині Миколаївні – учительці української мови та літератури Української гімназії м.Ірпінь.
11. Коміренку Михайлу Митрофановичу – директорові Фастівського ліцею-інтернату (учителю фізики).
12. Кравченко Оксані Павлівні – заступникові директора з навчально-виховної роботи гімназії (учительці української мови та літератури) м.Біла Церква.
13. Крикун Ользі Яківні – учительці біології Фурсівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білоцерківського району.
14. Кутаф’єву Віталію В’ячеславовичу – учителю математики та інформатики Технічного ліцею НТУУ “КПІ” м.Вишгород.
15. Левченко Марії Гнатівні – учительці біології Баришівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2.
16. Легкій Ганні Іванівні – учительці української мови та літератури Великодимерського середнього загальноосвітнього навчально-виховного комплексу Броварського району.
17. Мазепі Валентині Федорівні – учительці біології загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 м.Славутич.
18. Манзюк Тамарі Степанівні – учительці української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 м.Ірпінь.
19. Поліщук Галині Володимирівні – учительці української мови та літератури Миронівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2.
20. Похилю Тарасу Ростиславовичу – директорові Мирненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бориспільського району (учителю трудового навчання).
21. Проценко Оксані Вікторівні – учительці географії Вишгородської спеціалізованої школи “Сузір’я”.
22. Редько Олені Миколаївні – учительці географії та економіки Державного ліцею м.Біла Церква.
23. Русан Лідії Іванівні – учительці англійської мови Української гімназії м.Ірпінь.
24. Сдобняковій Клавдії Борисівні – заступникові директора з наукової роботи навчально-виховного комплексу м.Бровари (учительці історії та правознавства).
25. Сизон Валентині Борисівні – учительці історії Боярської районної класичної гімназії Києво-Святошинського району.
26. Степанову Степану Олексійовичу – учителю біології Богуславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2.
27. Тертичній Надії Василівні – учительці української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 м.Переяслав-Хмельницький.
28. Черненко Наталії Андріївні – учительці математики Державною ліцею м.Біла Церква.
29. Чуприні Вірі Юріївні – учительці історії Узинської гімназії Білоцерківського району.
30. Шанюк Галині Василівні – учительці історії та правознавства спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 м.Бровари.
31. Якименко Ганні Іванівні – учительці німецької мови загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 м.Васильків.
32. Яковець Ользі Сергіївні – учительці французької мови Яготинської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3.
2. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації:
2.1. Профінансувати у 2003 році управління освіти і науки облдержадміністрації у сумі 25600 (двадцять п’ять тисяч шістсот) гривень на цілі, зазначені у п.1 цього розпорядження, за рахунок загальних асигнувань на утримання установ освіти області.
2.2. Спільно з управлінням освіти і науки облдержадміністрації передбачити у проекті обласного бюджету на 2004 рік видатки на виплату стипендій голови Київської облдержадміністрації вчителям, які підготують призерів ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів та ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів–членів Малої академії наук України у 2004 році.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Урупу М.М.

Голова адміністрації

А.А. Засуха

        

Поділитися: