Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про призначення стипендій голови Київської обласної дер­жавно­ної адміністрації для переможців ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів та ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України та ІІІ етапу Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів”

Розпорядження від 03.11.2004, №796
Дата оприлюднення: 03.11.2004

Розглянувши подання управління освіти і науки облдержадміністрації, відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами), розпорядження голови обласної державної адміністрації від 22.05.2000 № 248 “Про встановлення стипендій голови Київської облдержадміністрації для призерів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів”, зареєстрованого в Київському обласному управлінні юстиції 24.05.2000 № 42/259 (із наступними змінами):
1. Призначити стипендії голови Київської облдержадміністрації:
1.1. Переможцям ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів, що відбулися в 2003/2004 навчальному році, у розмірі по 50 гривень у місяць кожному:

Балагурі

Катерині Олександрівні

учениці 11-го класу Яготинської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, Яготинський район

Бедертдіновій

Ользі Анатоліївні

учениці 10-го класу державного ліцею,

м.Біла Церква

Бережній

Ользі Володимирівні

учениці 10-го класу Сеньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Бориспільський район

Бондаруку

Сергію Олексійовичу

учневі 11-го класу Трушківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Білоцерківський район

Волошаненку

Ігорю Юрійовичу

учневі 11-го класу Богуславської спеціалізованої школи № 1, Богуславський район

Гоптарєвій

Лілії Володимирівні

учениці 11-го класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9, м.Фастів

Діденко

Катерині Олександрівні

учениці 11-го класу навчально-виховного комплексу, м.Бровари

Жадану

Сергію Миколайовичу

учневі 10-го класу Вишгородської районної гімназії “Інтелект”, Вишгородський район

Земляк

Ірині Василівні

учениці 11-го класу Великодимерського середнього загальноосвітнього навчально-виховного комплексу, Броварський район

Зиковій

Олені Олександрівні

учениці 7-го класу загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступенів № 3, м.Бровари

Кизимі

Олені Миколаївні

учениці 9-го класу гімназії № 1,

м.Біла Церква

Комісаренку

Віталію Ігоровичу

учневі 9-го класу Глевахівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Васильківський район

Лещенку

Олександру Михайловичу

учневі 10-го класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12, м.Ірпінь

Лещовій

Валерії Юріївні

учениці 10-го класу гімназії № 1,

м.Біла Церква

Мічуріній

Олені Вікторівні

учениці 11-го класу державного ліцею,

м.Біла Церква

Панфіленко

Валентині Михайлівні

учениці 11-го класу Баришівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, Баришівський район

Поляновському

Миколі Олександровичу

учневі 11-го класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9, м.Фастів

Ріпку

Артему Юрійовичу

учневі 10-го класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9, м.Фастів

Сафроненко

Катерині Юріївні

учениці 10-го класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18, м.Ірпінь

Стрижевській

Юлії Вікторівні

учениці 9-го класу Тетіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, Тетіївський район

Трубченку

Михайлу Володимировичу

учневі 8-го класу Старинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Бориспільський район

Турніцькій

Марії Олександрівні

учениці 9-го класу Володарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, Володарський район

Тюлюкіну

Іллі Олеговичу

учневі 9-го класу Щасливського навчально-виховного комплексу, Бориспільський район

Шершньовій

Анні Василівні

учениці 11-го класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3, м.Васильків

Яворській

Катерині Станіславівні

учениці 9-го класу Глевахівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Васильківський район

Яровому

Артуру Тимуровичу

учневі 10-го класу ліцею, м.Славутич

1.2. Переможцям ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів, що відбулися у 2003/2004 навчальному році, у розмірі по 70 гривень в місяць кожному:

Баку

Віталію Олександровичу

учневі 9-го класу гімназії № 1, м.Біла Церква

Висоцькому

Максиму Вікторовичу

учневі 11-го класу державного ліцею,

м.Біла Церква

Воєвуцькій

Алісі Олександрівні

учениці 9-го класу Гоголівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Броварський район

Вчерашнюку

Олександру Миколайовичу

учневі 11-го класу Ірпінської Української гімназії, м.Ірпінь

Гвоздкову

Сергію Юрійовичу

учневі 10-го класу Узинської гімназії, Білоцерківський район

Гринь

Тетяні Володимирівні

учениці 10-го класу гімназії ім.С.Олійника,

м.Бровари

Дворнікову

Дмитру Сергійовичу

учневі 10-го класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, м.Славутич

Милці

В’ячеславу Віталійовичу

учневі 9-го класу гімназії № 1, м Біла Церква

Парафенюк

Оксані Валеріївні

учениці 10-го класу багатопрофільної гімназії “Перспектива”, м.Бориспіль

Святославській

Ользі Анатоліївні

учениці 10-го класу загальноосвітньої школи № 1, м.Фастів

Татаріновій

Вікторії Сергіївні

учениці 10-го класу Української загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, Обухівський район

Цах

Ганні Олександрівні

учениці 10-го класу Калитянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Броварський район

1.3. Переможцям ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України та ІІІ етапу Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів у розмірі по 70 гривень в місяць кожному:

Коломійцю

Вадиму Анатолійовичу

учневі групи 3-25, вищого професійного училища № 12, м.Біла Церква

Мазуру

Роману Федоровичу

учневі 11-го класу державного ліцею,

м.Біла Церква

Потильчаку

Богдану Олександровичу

учневі 11-го класу гімназії № 1,

м.Біла Церква

2. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації:
2.1. Профінансувати у 2004 році управління освіти і науки облдержадміністрації у сумі 9400 (дев’ять тисяч чотириста) гривень на цілі, зазначені у п.1 цього розпорядження, за рахунок загальних асигнувань на утримання установ освіти області.
2.2. Спільно з управлінням освіти і науки облдержадміністрації передбачити у проекті обласного бюджету на 2005 рік видатки на виплату стипендій голови Київської облдержадміністрації переможцям ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів та ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України та ІІІ етапу Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів у 2005 році.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Урупу М.М.

Голова адміністрації

А.А.Засуха

        

Поділитися: