Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про присудження Київської обласної літера­турної премії імені Григорія Косинки за 2003 рік Трубаю (Карасьову) В.В.”

Розпорядження від 26.11.2003, №747
Дата оприлюднення: 26.11.2003

Розглянувши подання комісії з розгляду питань щодо присудження Київської обласної літературної премії імені Григорія Косинки та управління культури облдержадміністрації, відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами), рішення Київської обласної ради від 23.01.2003 № 061-06-ХХІV “Про обласний бюджет Київської області на 2003 рік” (із наступними змінами) та розпорядження голови облдержадміністрації від 19.02.2001 № 76 “Про заснування Київської обласної літературної премії імені Григорія Косинки” (із наступними змінами):
1. Присудити Київську обласну літературну премію імені Григорія Косинки за 2003 рік за книгу прози “Все просто” письменнику Трубаю (Карасьову) Василю Володимировичу (м Обухів).
2. Виділити 7327 (сім тисяч триста двадцять сім) гривень для виплати лауреату Київської обласної літературної премії імені Григорія Косинки 2003 року Трубаю (Карасьову) В.В. грошової частини премії.
3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінансувати управління культури облдержадміністрації у сумі та на цілі, визначені у п.2 цього розпорядження, за рахунок загальних асигнувань на утримання установ культури обласної комунальної власності.
4. Управлінню культури облдержадміністрації із суми, зазначеної у п.2 цього розпорядження, у встановленому порядку здійснити вручення лауреату Київської обласної літературної премії імені Григорія Косинки Трубаю (Карасьову) В.В. грошової частини премії у сумі 5,0 (п’ять) тис. гривень та 2327 (дві тисячі триста двадцять сім) гривень спрямувати до відповідних бюджетів і фондів.

Голова адміністрації

А.А.Засуха

        

Поділитися: