Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про План заходів Київської обласної державної адміністрації, спрямованих на реалізацію завдань, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 315”

Розпорядження від 09.04.2004, №196
Дата оприлюднення: 09.04.2004

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 315 “Про підсумки соціально-економічного розвитку України у 2003 році та хід виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України” та відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами):
1. Затвердити План заходів Київської обласної державної адміністрації, спрямованих на реалізацію завдань, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 315 “Про підсумки соціально-економічного розвитку України у 2003 році та хід виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України“ (далі – План заходів), що додається, та щокварталу підбивати підсумки виконання Плану заходів на засіданні колегії Київської обласної державної адміністрації.
2. Головним управлінням, управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам облдержадміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення):
2.1. Забезпечити виконання Плану заходів.
2.2. Інформацію про хід виконання Плану заходів подавати головному управлінню економіки облдержадміністрації щокварталу до 10 числа місяця, наступного за звітним періодом, для узагальнення та подальшого інформування облдержадміністрації.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов‘язків.
Голова адміністрації
А.А.Засуха
        

Поділитися: