Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про додаткові заходи щодо запровадження більш ефективних форм роботи органів виконавчої влади Київської області з громадськістю у процесі формування та реалізації державної політики

Розпорядження від 07.09.2004, №578
Дата оприлюднення: 07.09.2004

На виконання Указу Президента України від 31.07.2004 № 854/2004 „Про забезпечення умов для більш широкої участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”, доручення Прем’єр-міністра України від 05.08.2004 № 34604/1/1-04 до зазначеного Указу Президента України, відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації (із наступними змінами) та з метою створення ефективних організаційних та правових умов для всебічної реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами, забезпечення відкритості діяльності органів виконавчої влади, врахування громадської думки у процесі підготовки та організації виконання їх рішень, підтримання постійного діалогу з усіма соціальними групами громадян, створення можливостей для вільного та об’єктивного висвітлення усіх процесів у цій сфері засобами масової інформації:
1. Затвердити додаткові заходи щодо запровадження більш ефективних форм роботи Київської обласної державної адміністрації з громадськістю у процесі формування та реалізації державної політики, що додаються.
2. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) у термін до 15.09.2004 розробити та затвердити відповідні заходи.
3. Управлінню з питань внутрішньої політики облдержадміністрації, відділу з питань взаємодії із засобами масової інформації та зв’язків з громадськістю апарату облдержадміністрації про проведену роботу поінформувати Кабінет Міністрів України до 10.09.2004 та до 01.10.2004.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації

А.А.Засуха

Заходи

        

Поділитися: