«Навчання без меж»: українські телеканали транслюють відеоуроки для школярів

Для зручності організації освітнього процесу українських школярів, зокрема евакуйованих, МОН спільно з компанією Google Україна продовжує складати Всеукраїнський розклад. – повідомляється на Урядовому порталі.

Також до Всеукраїнського онлайн-розкладу спільнота вчителів Junior разом із МОН, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та Комітетом з фізичного виховання та спорту МОН України доєднала серію онлайн-уроків #перемагаєморазом. До уроків долучаться українські зірки, які мотивуватимуть дітей займатися фізичною активністю. Трансляції зберігають на Youtube-каналі Junior. 

З 2 до 6 травня до онлайн-уроків доєднаються 13 регіонів України — Черкаська, Київська, Івано-Франківська, Тернопільська, Львівська, Чернівецька, Закарпатська, Сумська, Полтавська, Дніпропетровська, Хмельницька, Житомирська та Одеська області. 

Зазначимо, інтерактивний розклад для учнів 1-11 класів містить посилання на матеріали з різних ресурсів (Всеукраїнська школа онлайн, телеуроки, підручники тощо), що відповідають календарно-тематичному плануванню. Уроки розпочинаються із загальнонаціональної хвилини мовчання в пам’ять загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації та психологічної хвилинки. 

Крім того, на основі Всеукраїнського розкладу створено проект «Навчання без меж» Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури та інформаційної політики, у межах якого відбувається трансляція уроків для школярів 5-11 класів на українських телеканалах «ПЛЮСПЛЮС», «Піксель» і регіональних каналах «Суспільного». 

Уроки доступні на платформах онлайн-телебачення MEGOGO, Київстар ТБ, Vodafone TV, 1+1 video, sweet.tv, volia.tv і youtv.ua. 

Кожен день присвячений окремій дисципліні.

2-6 травня (понеділок-пʼятниця) уроки транслюватимуть за розкладом:

Щодня на телеканалах

 • 2 травня – українська мова;
 • 3 травня – математика;
 • 4 травня – історія України;
 • 5 травня – українська мова;
 • 6 травня – математика.

Дитячий телеканал «Піксель»

 • уроки для 5 класу – о 10:00;
 • уроки для 6 класу – об 11:00.

Телеканал «ПЛЮСПЛЮС» (1+1 media)

 • уроки для 7 класу – о 10:00;
 • уроки для 8 класу – об 11:00;
 • уроки для 11 класу – о 12:00.

Регіональні канали «Суспільного»

 • уроки для 9 класу – о 10:00;
 • уроки для 10 класу – об 11:00.

Також «Освіторія» проводить прямі ефіри у Всеукраїнському розкладі разом з UNICEF Ukraine та МОН. Головна мета – підтримка дітей і контакт з однолітками та вчителями. 

Розклад уроків оновлюють і публікують в месенджері Viber. Трансляції можна переглянути на Youtube-каналі «Освіторія», а деякі з них дублюють на Facebook-сторінці МОН. 

Поділитися:
Читайте також

Міністр соціальної політики Марина Лазебна повідомила, що відбувається постачання продуктових наборів від українських виробників для постраждалих від війни та людей…

Таку суму вдалося зібрати завдяки більш ніж 130 тисячам користувачам Дії, які перерахували кошти на користь української армії в застосунку.-…

Центр протидії дезінформації при РНБО України повідомляє: Уряд постановив на період воєнного стану надавати інсулін безкоштовно.  Зміни у питаннях реімбурсації…