Працюємо задля перемоги!

Найближчим часом на Київщині планують відновити до 300 автобусних маршрутів, – Олександр Павлюк

На Київщині приміські та міжміські автобуси вже почали курсувати на 220 маршрутах. Для цього задіяно близько 250 транспортних засобів. Найближчим часом мережу планують розширити ще.

Про це зазначив очільник Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк.

“Частину автобусних маршрутів у пристоличному регіоні вже відновили. Зараз працюємо над тим, щоб відновити їх у тих місцях, де внаслідок бойових дій були зруйновані дорожні покриття та переправи. Найближчим часом прогнозуємо відновлення до 300 автобусних маршрутів і збільшення рухомого складу до 400 одиниць”, – розповів про плани Олександр Павлюк.

Зазначимо, що автобусні маршрути в області відновили і на деокупованих територіях. Зокрема транспортні засоби почали курсувати з Бучі, Ірпеня, Бородянки, Гостомеля та Немішєвого.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…