Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

На Київщині тривають ремонтні роботи житлових та інфраструктурних об’єктів, що постраждали внаслідок російської агресії

У населених пунктах Київської області продовжується відновлення інфраструктури, зокрема соціальних об’єктів та житла. Так, станом на 8 червня заключено 221 договір та розпочато роботи щодо запланованих заходів із заміни вікон, дверей, ремонту покрівель та ямкового ремонту доріг. Про це повідомили в Департаменті регіонального розвитку Київської обласної військової адміністрації.

Наразі вже завершено поточний ремонт двох закладів охорони здоров’я – Київського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Бучі і Броварського районного центру первинної медико-санітарної допомоги в селі Плоске, що в Броварському районі.

По 72 об’єктах пристоличного регіону здійснюються підготовчі роботи:

Броварський район – 1 об’єкт в Баришівській громаді;

Бучанський район – 12 об’єктів у Бучанській, 13 об’єктів в Ірпінській та 20 об’єктів у Немішаївській громадах;

Фастівський район – 17 об’єктів у Глевахівській та 9 об’єктів у Макарівській громадах.

Також у 4 об’єктах на території Баришівської, Ірпінської та Макарівської громад наразі проводиться заміна віконних та дверних прорізів. Це 2 заклади охорони здоров’я, освітній заклад та житловий будинок в Ірпені.

Нагадаємо, на Київщині розпочали роботу аналітико-інформаційні центри для консультацій та допомоги мешканцям. У першу чергу, центри відкриються в тих населених пунктах, що найбільше постраждали від російської військової агресії.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…