Працюємо задля перемоги!

На Київщині соціальні виплати щомісяця отримують понад 66 тисяч сімей

Підтримку у вигляді державних соціальних допомог у Київській області щомісячно отримує понад 66,1 тисячі сімей. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Київської ОВА. 

Зокрема серед них: 41,9 тисячі сімей із дітьми; 2,6 тисячі малозабезпечених сімей; 21,6 тисячі осіб з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю; 93,6 тисячі внутрішньо переміщених осіб.

На період дії воєнного стану та відповідно до останніх змін законодавства, органами соціального захисту населення вжито комплекс заходів щодо автоматичного продовження виплати окремих видів державних соціальних допомог.

Так, з 1 січня 2023 року для понад 9 тисяч осіб, без необхідності додаткових звернень, автоматично продовжено виплату наступних видів державних допомог:

  • допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;
  • допомоги на дітей, хворих на тяжкі захворювання, яким не встановлено інвалідність;
  • допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів;
  • державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю;
  • щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом із особою з інвалідністю І чи ІІ внаслідок психічного розладу;
  • державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю.

У першій половині січня органами соціального захисту населення забезпечено вчасне проведення всіх необхідних розрахунків та направлення заявки на фінансування до Міністерства соціальної політики України.

Зарахування коштів в січні на загальну суму 253,4 мільйона гривень проведено відповідно до способів, обраних одержувачами.

Як повідомлялося раніше, Уряд удосконалив програму виплати компенсації роботодавцям за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…