Мінрегіон та ПРООН підписали Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво у зборі інформації про пошкодження й руйнації, завдані збройною агресією рф 

Міністерство розвитку громад та територій України та Програма розвитку ООН підписали Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво щодо посилення спроможності органів місцевого самоврядування у зборі інформації про пошкодження та оцінці руйнувань, завданих збройною агресією рф. 

Участь у заході взяв голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба. Згідно з Меморандумом, міжнародні партнери будуть проводити оцінку пошкоджень будівель, об’єктів інфраструктури та картографування, а також підтримувати розробку комплексної геоінформаційної системи (ГІС) моніторингу регіонального відновлення та розвитку. 

«Київщина чимало постраждала від дій окупантів. Відновлення регіону потребує багато ресурсів та прогресивних рішень. Переконаний, що разом, об’єднуючи зусилля, ми зможемо не тільки відновити зруйноване, а вийти на нові соціальні стандарти», – зазначив голова Київської ОВА Олексій Кулеба. 

У рамках пілотного проекту вже оцифровано 40 населених пунктів шести громад Київської області: Ірпінська, Бучанська, Гостомельська, Бородянська, Дмитрівська та Макарівська. Попередня оцінка збитків цих громад, за даними проміжного звіту партнерів, майже 2 млрд доларів. Загалом Україні необхідно 349 млрд для відбудови та відновлення.

Олексій Кулеба подякував міжнародним партнерам і Міністру розвитку громад та територій України Олексію Чернишову за ініціативу, що допоможе швидше та якісніше відновити регіони України, зокрема й Київщину.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…