Міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет відвідав з робочим візитом заклади освіти Київської області

18 січня Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет з робочим візитом відвідав заклади освіти Київської області.

Основна мета заходу – обмін думками з питань реформування системи професійної освіти Київщини та упровадження базових компонентів Національного освітнього технопарку з підвищення якості освіти.

На виконання доручення голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна заступник голови Жанна Осипенко представила досвід та здобутки Київської області в реформуванні системи шкільного харчування, модернізації професійної освіти регіону, створення сучасних навчально-практичних центрів.

Міністр освіти і науки відвідав Державний професійно-технічний навчальний заклад «Білоцерківське  вище професійне училище будівництва та сервісу». Учасники оглянули створений на базі закладу навчально-практичний центр з підготовки кухарів та кондитерів, де в рамках регіонального проєкту «Якісне харчування – здорова дитина» (напрям «Освіта дорослих»)  проходило  навчання кухарів шкільних їдалень.

В Державному професійно-технічному навчальному закладі «Білоцерківський професійний ліцей», гостям було представлено 3 навчально-практичних центри за галузевим спрямуванням, один з яких було створено у 2021 році для підготовки висококваліфікованих робітничих кадрів у сфері електроніки та програмування.

Третім закладом професійної освіти, який відвідали учасники заходу, став Білоцерківський фаховий коледж сервісу та дизайну, де було організовано роботу трьох локацій: презентаційної, діалогової та професійної.  Гостям було представлено модель сервісного центру Національного освітнього технопарку з підвищення якості освіти, успішні напрацювання та досягнення здобувачів освіти і викладачів, а також відбувся обмін думками  з питань подальшого реформування професійної освіти Київщини.

Завершився управлінський вояж у Шкарівському опорному ліцеї-гімназії Білоцерківської міської ради, який працює на засадах партнерства як однієї з важливих ідей Нової української школи. Учасники заходу оглянули заклад, зокрема STEM-лабораторію, навчальні кабінети, майстерню обслуговуючої праці, тренінгову, актову і спортивну зали, залу для занять хореографією, кабінети для гурткової роботи  та шкільний харчоблок, для якого у 2020 році за кошти державного бюджету та співфінансування з місцевого бюджету було придбано найсучасніше технологічне обладнання на суму понад 1 млн грн. Опорний заклад розпочав харчування за новим меню іще з 1 вересня. Сьогодні гарячим харчуванням охоплено понад 50% дітей закладу освіти.

Крім того, у 2020 році з обласного бюджету було виділено 2,5 млн грн на утеплення фасаду ліцею.

Поділитися:
Читайте також

Дорогі олімпійці! Щиро вітаю вас зі стартом зимових Олімпійських ігор – змагань, що об’єднують людей довкола цінностей дружби, поваги, толерантності….

Захворювання на коронавірус виявили у 789 жителів Київщини, серед них 65 дітей. Такими є дані обласного центру контролю та профілактики…

Захворювання на коронавірус виявили у 1317 жителів Київщини, серед них 98 дітей. Такими є дані обласного центру контролю та профілактики…

Радник керівника Офісу Президента України Михайло Подоляк та Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль поінформували українців про ситуацію щодо російського вторгнення.  …