Працюємо задля перемоги!

Київська ОВА та чотири державні банківські установи підписали Меморандум щодо співпраці

30 березня в КОВА пройшла зустріч із представниками бізнесу на тему «Фінансові можливості для бізнесу Київщини». У ході заходу між обласною адміністрацією та чотирма банками, а саме АТ «Державний ощадний банк України», АТ КБ «Приватбанк», ПАТ АБ «Укргазбанк» та АТ «Державний експортно-імпортний банк України», було підписано Меморандум про співпрацю. Київську обласну військову адміністрацію представляв т.в.о. голови Дмитро Назаренко.

Мета Меморандуму – надавати фінансову підтримку підприємствам Київщини за допомогою створення доступних умов кредитування. 

Така співпраця сприятиме підвищенню конкурентоспроможності та формуванню позитивного іміджу Київської області на внутрішньому й міжнародному ринку. А також створюватиме належні умови для швидкого післявоєнного відновлення економіки регіону. 

Ще одним із напрямів меморандуму є розширення доступу до банківських  послуг населення області.

«Через повномасштабне вторгнення росії значна кількість підприємств регіону зазнала величезних втрат. Наша задача – максимально допомогти бізнесу відновитися та продовжити розвиватися. Сьогоднішнє закріплення на папері співпраці з усіма державними банками України підтверджує нашу спільну відкритість і налаштованість на відбудову економіки. Сподіваємося на плідну взаємодію в питаннях розвитку фінансової сфери для потреб бізнесу та жителів Київщини. Впевнений, що партнерство бізнесу і влади – неодмінна передумова нашої Перемоги», – зазначив Дмитро Назаренко.

Крім того, під час заходу присутнім розповіли про обласну комплексну програму «Конкурентоспроможна Київщина» на 2022-2024 роки. З механізмами підтримки бізнесу в рамках цієї програми детально ознайомила директорка Департаменту економіки КОВА Наталія Погребна.

Виконавчий директор Фонду розвитку підприємства Андрій Гапон презентував спільний проєкт «Додаткова компенсація для відновлення мікро-, малих та середніх підприємств Київської області в рамках Державної програми «Доступні кредити 5−7−9%». Завдяки налагодженій взаємодії з Фондом розвитку підприємництва і з метою підтримки регіонального бізнесу, Київська обласна адміністрація вже в цьому році планує реалізувати цей проєкт. У ній передбачено компенсацію за рахунок коштів обласного бюджету частини відсотків за наданими уповноваженими банками кредитами.

Щодо можливостей для бізнесу у взаємодії з фінансовими установами та грантовими організаціями учасникам заходу розповів директор Агенції регіонального розвитку Київської області Олександр Ваховський.

Т.в.о. голови Київської ОДА підкреслив, що адміністрація завжди готова до співпраці з бізнесом та вирішення гострих проблемних питань, з якими стикаються підприємці. Він подякував підприємцям за їхню щоденну кропітку працю, небайдужість до розбудови нашої країни та внесок у розвиток пристоличного регіону.

 

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…