Київщина передала медикаменти та гігієнічні засоби до Херсонщини

У Херсонську область Київська ОВА у співпраці з українськими та міжнародними фондами передали медикаменти та гігієнічні засоби. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба у своєму Telegram-каналі. 

«Підтримуємо звільнену Херсонщину. Передали медикаменти та гігієнічні засоби до районної лікарні Берислава. Це одна з перших гуманітарних місій, яка їде до звільненого міста. Допомогу везтимуть об’їзними дорогами, оскільки більшість шляхів заміновані», — сказав Олексій Кулеба.

Медикаменти були надані організаціями: благодійним фондом «Український проект Милосердя», Церквою Ісуса Христа Святих Останніх Днів, Центром волонтерів Київської ОВА. Серед них: знеболювальні та протизапальні засоби, таблетки для хворих на діабет, кардіо-судинні лікарські засоби, перев’язувальні матеріали тощо.

Гігієнічні засоби передала безпосередньо Київська обласна військова адміністрація.

КНП «Бериславська центральна районна лікарня» Бериславської міської ради працював усі місяці окупації регіону. Там надавали першу невідкладну допомогу, народжувалися діти, проводили складні хірургічні операції.

«Радіємо звільненню кожного населеного пункту нашої країни. І як ніхто розуміємо, наскільки важлива підтримка щойно звільнених регіонів. Дякую всім, хто долучається, зокрема і міжнародним партнерам. Попереду багато роботи!», — додав Олексій Кулеба.

Довідково

Передачу гуманітарної допомоги організувало Управління міжнародного співробітництва Київської ОВА на чолі із заступником голови Віталієм Власюком спільно з Обухівською районною військовою адміністрацією.

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…