Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

КИЇВЩИНА – КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА З 21:00 ДО 6:00 РАНКУ. В населених пунктах Броварського, Вишгородського та Бучанського районів, що звільнені українськими силами оборони, посилена комендантська година до 6:00 5 квітня.

На Київщині в ніч з 3 на 4 квітня комендантська година триватиме з 21:00 до 6:00 ранку. Виключення – населені пункти Броварського, Вишгородського та Бучанського районів, що знаходилися під російською окупацією та звільнені українськими силами оборони. Там триває посилена комендантська година до 6:00 5 квітня.

Під час комендантської години заборонено пересуватися вулицями населених пунктів та бувати в інших громадських місцях.

«Наші сили оборони блискавично звільняють території регіону від загарбників. Звертаю увагу кожного мешканця Київської області, особливо тих, хто зараз знаходиться у звільнених містах та селах. Дотримуйтеся всіх обмежень, які тимчасово запроваджує влада. Це запорука швидкої зачистки таких територій від «заблукавших орків» та розмінування інфраструктурних об’єктів. Будьте пильними, при виявленні підозрілих осіб або предметів – відразу ставте до відома правоохоронців. Не намагайтеся вирішити питання самостійно – це дуже небезпечно», – наголосив голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…