Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Гуманітарна допомога з-за кордону: більшість правил не діють

Міністерство соціальної політики інформує, що Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 01.03.2022 № 174 ,,Деякі питання пропуску гуманітарної допомоги через митний кордон України в умовах воєнного стануˮ.

Зазначеною постановою передбачено, що на період воєнного стану, для здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та цивільного захисту населення ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА переміщується через митний кордон України за місцем перетину митного кордону на підставі товаросупровідних документів або декларації, заповненої особою, що перевозить даний товар, за формою, що додається;

без надання рішення про визнання вантажів гуманітарною допомогою;

без прийняття рішення про включення заявників до Єдиного реєстру отримувачів гуманітарної допомоги.

Пропуск відбувається без застосування заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності.

Державній митній службі та Державній прикордонній службі на період воєнного стану доручено забезпечити невідкладний пропуск через державний кордон України гуманітарної допомоги.

Поділитися:
Читайте також

Війна змусила українців негайно евакуюватися у більш безпечні регіони країни. Однак не всі встигли захопити з собою необхідні паперові документи….

Волонтерське об’єднання «СпівДія» координується за підтримки Офісу Президента України спільно з Міністерством розвитку громад та територій України, Міністерством охорони здоров’я…