Працюємо задля перемоги!

ДТЕК Київські регіональні електромережі розробив графік почергового електропостачання задля стабілізації енергосистеми

Через пошкодження об’єктів енергетичної інфраструктури в Києві та Київській області в енергосистемі виникає дефіцит потужності, що може призвести до масштабних аварій. За розпорядженням державної енергокомпанії НЕК «Укренерго» 11 жовтня тимчасово обмежується електропостачання частини клієнтів у Київській області.

Для того, аби попередити масштабні відключення та забезпечити світлом мешканців Київської області, було розроблено спеціальні графіки почергового електропостачання. Вони застосовуються за розпорядженням державної компанії НЕК «Укренерго» і тільки в разі екстрених випадків дисбалансу енергосистеми.

Усі адреси області були розділені на 2 черги, у них обмеження постачання світла відбуватиметься почергово та не перевищуватиме 4 годин.

1 черга – 6:00-10:00, 14:00-18:00 та 22:00-02:00
2 черга – 10:00-14:00, 18:00-22:00 та 02:00-06:00

Перші базові графіки опубліковані на сайті та в соцмережах ДТЕК Київські регіональні електромережі.

Населений пункт може повторюватись в кількох чергах. Це означає, що відключення буде стосуватись різних вулиць. При цьому тривалість відключення вулиці не буде перевищувати 4 години. Найближчим часом опубліковані графіки будуть деталізовані конкретними вулицями.

Звертаємося до жителів Київщини з проханням: не вмикайте потужні електроприлади (пральні машини, бойлери, кондиціонери, електрочайники тощо) під час ранкового та вечірнього піків споживання з 7:00 до 11:00 та з 17:00 до 22:00.

Це допоможе забезпечити стабільність енергосистеми.

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…