Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

До уваги підприємців! Семінар “Трудові відносини в умовах воєнного стану”

Сьогодні наша країна потребує не лише надійного захисту, а й надійного тилу. В забезпечити його можете саме ви, ваш професійний досвід та ваші зусилля.
Влада готова допогти вам зберегти роботу та адаптувати робочий процес до нових воєнних умов.

Всі розуміють, що нові реалії потребують швидких рішень, які б допомогли стабілізувати трудові відносини, забезпечити певні гарантії як з боку роботодавця, так й з боку працівників.
Тож, 8 квітня проводимо онлайн-семінар «Трудові відносини в умовах воєнного часу», де маємо
розібрати детально всі можливі моменти регулювання трудових відносин на період воєнного стану.
Доповідач: Наталія Кайда – доктор юридичних наук, науковий співробітник КНУ ім. Т. Шевченка, адвокат, член Комітету з трудового права НААУ, викладач Вищої школи адвокатури, тренер УШУ.
Початок о 10:00.
Посилання для реєстрації:
https://forms.gle/ASfCP8z6ku1nQwum9.
За день до семінару на Вашу електронну пошту, вказану при реєстрації, прийде посилання на Zoom-конференцію. Тому, під час реєстрації,уважно перевіряйте вірність Ваших даних реєстрації.
Захистимо нашу Україну разом! Разом ми – сила!💪

З повагою,

Регіональний центр підвищення кваліфікації
Київської області

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…