Для жителів Київщини розробили новий одноденний тур до Чорнобильської зони

Туристично-інформаційний центр Славутича / Visit Slavutych спільно з GAMMA Travel розробили насичений тур до Чорнобильської зони, який дає можливість відвідати Чорнобиль та Прип’ять, а також отримати важливі знання про Чорнобильську катастрофу за короткий проміжок часу. Програма туру стартує з міста Славутич, звідки службовою електричкою можна дістатись до Зони відчуження.

Про це зазначають в управлінні туризму Київської облдержадміністрації.

Перша зупинка. КПП Семиходи. Майданчик Чорнобильської АЕС.

Відстань від Славутича: 50 км.

У дорозі: 45 хв.

Гід ознайомить туристів із правилами перебування у Зоні, перевірить документи та форму одягу. Ви побачите майданчик Чорнобильської АЕС (третя черга, недобудовані 5-й та 6-й енергоблоки та градирні (огляд зовні), панораму ЧАЕС, оглядовий майданчик Об’єкту Укриття та «АРКА».

Друга зупинка. Місто – привид «Прип’ять».

Відстань від ДСП ЧАЕС: 4 км.

У дорозі: 10 хв.

Прогулянка Прип’яттю триватиме близько 2 годин, де ви сповна зможете відчути атмосферу покинутого міста. Зможете побачити найбільш впізнавані об’єкти: кінотеатр «Прометей», центральну площу міста, міськвиконком — перший штаб ліквідації, готель «Полісся», палац культури «Енергетик», а також відвідати «Міст смерті» — де почуєте одну з чорнобильських легенд.

Третя зупинка: ДСП ЧАЕС. Їдальня.

Відстань від м. Прип’ять: 4 км.

У дорозі: 10 хв.Комплексний обід за стандартами лікувально-профілактичного харчування, як і для персоналу ДСП ЧАЕС.

Четверта зупинка. Секретний об’єкт Чорнобиль-2 та ЗГРЛС «ДУГА-1».

Відстань від ДСП ЧАЕС: 18,5 км.

У дорозі: 25 хв.

Гігантські антени радара «Дуга-1» слугували для відстеження запуску міжконтинентальних балістичних ракет колись, а сьогодні вражають нас своєю масштабністю. У вітряну погоду «ДУГА» співає. Мабуть, розповідає про те, як швидко розвиваються технології та сьогодні її замінили девайси, що поміщаються на долоні.

П’ята зупинка. Місто Славутич.

Відстань від Зони Відчуження: 50 км.

У дорозі: 50 хв.

Інтерактивна пішохідна екскурсія містом-музеєм під відкритим небом, відвідування Краєзнавчого музею м. Славутич та Чорнобильської АЕС (за бажанням).

Довідково: тур починається о 7:40 та закінчується о 19:30.

 

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Завтра, 5 лютого, відбудеться фінальний етап XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Пристоличний регіон у ньому представлятимуть 24 учні…

У Броварах урочисто вшанували пам‘ять Героїв Небесної Сотні, в том числі віддали данину пам‘яті броварчанки Антоніни Дворянець, яка загинула під…

Ситуація на Київщині станом на 17:00 5.03.2022