Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

ГАРЯЧА ЛІНІЯ ДОПОМОГИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

На «Гарячу лінія» допомоги мешканцям, яка працює на базі Гуманітарного штабу Київської обласної військової адміністрації з перших днів війни, за цей час надійшло майже 25 тис дзвінків.
На їхні підставі прийняли 14435 заяв.

Найбільше звертаються мешканці Бучанського (39,7%), Броварського (24.6%) та Вишгородського (24.44%) районів. Крім того зафіксовані дзвінки від киян (3.91%), Білоцерківського (1,92%), Фастівського (1,8%), Бориспільського (1,33%) та Обухівського (1,06%) районів.

Люди просять про допомогу в евакуації (60.72%), доставку продуктів харчування (12,05%), медичну допомогу (6,75% та товари першої необхідності (6,4%), розшукують рідних та близьких (9,5%)

Крім того, вони повідомляють про розміщення ворожої техніки, де є проблеми з електроенергією, зв’язком, паливом тощо.

Співробітники центру –волонтери, які працюють безкоштовно. «Наша єдина винагорода. – кажуть вони, – це розуміння того, що ти дійсно рятуєш життя людей. Адже, ми приділяємо максимум уваги кожному зверненню. І саме на їхній підставі оперативно формують характер допомоги. У тому числі, і гуманітарні коридори».

Центр працює цілодобово без перерв та вихідних. Його номер – (044)3630734
Якщо ви зараз у скруті, обов’язково дзвоніть.
Ми – допоможемо.
Для країни важлива кожна людина.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…