4 080 безробітних осіб знайшли роботу з початку року. – Київська обласна служби зайнятості

Водночас 688 з них оперативно працевлаштовані ще до набуття статусу безробітного. На час введення воєнного стану в Україні фахівці Київської обласної служби зайнятості вимушені були дещо змінити формат обслуговування клієнтів та забезпечити їм більше можливостей дистанційного отримання послуг. Зокрема, через єдиний державний веб-портал електронних послуг Дія та за допомогою інших телекомунікаційних засобів зв’язку.

 

Сьогодні Київська обласна служба зайнятості продовжує відновлювати свій звичайний режим роботи та оперативно надає послуги з працевлаштування у повному обсязі. На особистому прийомі задовольнити потреби своїх клієнтів вже готові 23 базові центри зайнятості та філії Київського обласного центру зайнятості з 28 наявних.

 

Одним із завдань Київського обласного центру зайнятості на сьогоднішній день є допомога внутрішньо переміщеним особам. Станом на 25 квітня 2022 року 22 ВПО  працевлаштовані за сприяння Київського обласного центру зайнятості. За кожного з них, згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року №331 роботодавці отримали компенсацію витрат на оплату праці в розмірі 6500 грн.

 

Крім того, увага служби зайнятості спрямована на збільшення бази вакансій Київського обласного центру зайнятості. Продовжують відновлювати діяльність роботодавці Київщини, які надають пропозиції щодо затребуваних працівників. Так, станом на 26 квітня 2022 року база вакансій Київського обласного центру зайнятості нараховує майже 1000пропозицій роботи і продовжує поповнюватися все більшою кількістю актуальних вакансій.

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…