Грудень 12, 2016

Розширена нарада з оперативних питань у голови Київської облдержадміністрації

Сьогодні, 12 грудня, голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган провів розширену нараду з оперативних питань.

Про оперативний стан та криміногенну ситуацію в Київській області доповів т.в.о. заступника начальника Головного управління Національної поліції в Київській області Іван Стаховський.

В.о. директора департаменту охорони здоров’я КОДА Олександр Глушаниця поінформував учасників наради щодо ситуації у галузі охорони здоров’я в Київській області. За минулий тиждень відбулося зростання захворюваності на грип та ГРВІ. Станом на 9 грудня 2016 року по Київській області було перевищено поріг захворюваності на ГРВІ на 5 %.

Олександр Глушаниця повідомив, що 7 грудня 2016 року в м. Біла Церква департаментом охорони здоров’я, спільно з Національним інститутом серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова проведено семінар-навчання для лікарів області, які працюють в південних регіонах. Фахівцями інституту було оглянуто 52 дитини, які перебувають на диспансерному обліку, з них 12 відібрано для безкоштовного лікування в Інституті серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова. Крім цього, нещодавно відбулася Всеукраїнська конференція з питань імунізації, де Київська область по виконанню плану щеплень посіла 3 місце в Україні.

img_9911

Голова Київської ОДА доручив в.о. директора департаменту охорони здоров’я та директору департаменту освіти та науки облдержадміністрації в щоденному режимі відстежувати ситуацію із захворюванням на грип та ГРВІ в області та, у разі необхідності, приймати рішення про закриття шкіл на карантин, не очікуючи досягнення епідемпорогу.

Про стан утримання доріг Київської області у зимовий період доповів в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Київській області Володимир Саранча. За результатами його виступу Олександр Горган зазначив, що відстежується  погіршення ситуації з ямковістю на тих ділянках, які були протягом цього року відремонтовані підрядними організаціями Служби.

img_9917

Голова Київської облдержадміністрації доручив забезпечити ліквідацію ямковості на цих ділянках, в межах коштів виконавців, відповідно до умов договору, зокрема, це стосується об’їзної дороги між Борисполем і Броварами, яка ремонтувалась цього року за бюджетні кошти.

«Зверніть увагу на неприпустимість повторного використання бюджетних коштів на ремонт доріг, які були відремонтовані та на які повинна бути гарантія», – наголосив Олександр Горган.

Також під час наради розглянули питання щодо підготовки обласних заходів до відзначення Дня Святого Миколая та урочистого запалення новорічної ялинки. Начальник управління культури національностей та релігій Київської ОДА Ігор Подолянець зазначив, що святкування різдвяного циклу розпочнеться 19 грудня 2016 року в м. Вишгород із урочистого запалення новорічної ялинки за участю Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. З 19 по 23 грудня цього року на базі концертного залу КОДА відбудеться цикл новорічних різдвяних заходів для дітей Київщини та інші заходи по області. Начальник служби у справах дітей та сім’ї КОДА Сергій Андріяш поінформував, що 18 грудня до Дня Святого Миколая заплановано заходи за участю дружини Президента України Марини Порошенко в Київському центрі творчості дітей та юнацтва, де будуть брати участь діти з Київської області.

img_9920

Підводячи підсумки розширеної наради з оперативних питань, голова Київської ОДА дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів.

Читайте також

Жовтень 26, 2021

Захворювання на коронавірус виявили в 787 мешканців Київщини

Захворювання на коронавірус виявили в 787 осіб, у тому числі 46 дітей.Такими є дані обласного центру контролю та профілактики хвороб за минулу добу, 25 жовтня. У розрізі районів ситуація виглядає так: Білоцерківському районі – 161, у т.ч. 9 дітей (Білоцерківська МТГ – 75, з них 1 дитина (м. Біла Церква – 73, с. Дрозди – […]

Жовтень 26, 2021

Прийняття в експлуатацію об’єктів інспекторами ДІАМ здійснюється в межах трьох днів, раніше цей процес займав три місяці, — Олексій Чернишов

Інспектори Державної інспекції архітектури та містобудування розглядають документацію та виїжджають на перевірку об’єктів перед прийняттям їх в експлуатацію у межах трьох днів, хоча раніше цей процес займав до трьох місяців. Понад 140 об’єктів у результаті перевірки не отримали сертифікати про прийняття в експлуатацію через різні порушення — невідповідність проєктній документації, нормам у тому числі з інклюзивності тощо. […]

Жовтень 25, 2021

На Київщині спорт доступний кожному

В Київській області продовжується відкриття “активних” парків. Спортивні майданчики встановлюють в рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського “Здорова Україна”. Наразі на Київщині встановлено 59 сучасних, спортивних локацій. “Для мене важливо, щоб кожен бажаючий, в кожній громаді, міг займатися спортом в будь-який зручний для себе час. Мені приємно констатувати, що проєкт “Активні” парки працює. Вже відкрито […]

Жовтень 25, 2021

Боротьбу з подальшим поширенням COVID-19 в Україні обговорили на нараді у Президента

Ситуацію зі зростанням рівня захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19 та заходи, яких вживає влада для протидії пандемії, обговорили учасники традиційної селекторної наради, що відбулася під головуванням Президента України Володимира Зеленського. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що минулого тижня у країні була зафіксована найбільша кількість нових хворих на COVID-19 за добу цієї осені – 23 785. Загалом […]