Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Звернення Василя Володіна з нагоди вшанування героїв битви під Крутами

29 січня Україна вшановує пам’ять Героїв битви під Крутами. Зовсім юні курсанти та студенти, у яких попереду було ціле життя, стали на захист своєї мови, держави, переконань та свого майбутнього.

Українські юнаки власною кров’ю вписали героїчну сторінку в історію визвольних змагань нашого народу. Вони показали всьому світу – заради свободи українці здатні віддати найдорожче, що є в людини, – своє життя.

Бій під Крутами — це символ патріотизму, відданості і любові до України Пам`ятайте про цей подвиг та жертовність.

З тих подій минуло вже більше століття. Ми знову зіткнулися з підступним загарбництвом і знову боремося за свою незалежність та свободу.

У цей день закликаю віддати шану стійкості та мужності всім захисникам України, які у всі часи ціною власного життя давали та дають відсіч ворогам, виборюючи незалежність України. Схиляємо голову перед вашим подвигом.

З повагою голова Київської облдержадміністрації Василь Володін

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Завтра, 5 лютого, відбудеться фінальний етап XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Пристоличний регіон у ньому представлятимуть 24 учні…

У Броварах урочисто вшанували пам‘ять Героїв Небесної Сотні, в том числі віддали данину пам‘яті броварчанки Антоніни Дворянець, яка загинула під…

Ситуація на Київщині станом на 17:00 5.03.2022