Працюємо задля перемоги!

Звернення Олександра Павлюка з нагоди Чорнобильської трагедії

Шановні жителі Київщини!
Сьогодні виповнюється 36 років з того дня, коли у наше життя увійшло слово великої і нечуваної біди –«Чорнобиль»…
Саме 26 квітня на Чорнобильській АЕС відбулася наймасштабніша з техногенних катастроф людства.
Наша пам’ять знову і знову буде повертатися до тих трагічних квітневих днів. Чорнобиль – це мільйони людей, постраждалих від катастрофи та її наслідків, це тисячі квадратних кілометрів території, що зазнала радіаційного ураження.
Та Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших громадян.
Зараз важко уявити, скільки зусиль довелося докласти, аби захистити світ від жахливої катастрофи. Щиро дякуємо усім ліквідаторам, за безсмертний подвиг на який вони йшли за покликом серця, не думаючи про нагороди, відзнаки та пільги.
І сьогодні робітники атомної станції стоять на охороні мирного атому. Висловлюю велику подяку всьому персоналу Чорнобильскої АЕС за мужність та професіоналізм. Ви не покинули свій відповідальний пост навіть під час окупації, виконуючи свою роботу під дулами російських автоматів. Безперечно ви захистили людство від можливого повторення трагедії 1986 року. Дякую вам за це.
Знаю, що кожен з нас зробить все можливе, щоб жах чорнобильської катастрофи ніколи не повторився.
Щиро бажаю ліквідаторам аварії та робітникам станції здоров’я, довгих років життя та миру.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…