Працюємо задля перемоги!

Жителі Київщини вже обміняли понад 500 тис. ламп розжарювання на світлодіодні LED-лампи

У Київській області триває заміна ламп розжарювання на енергоощадні LED-лампи. Наразі жителі Київської області вже здійснили обмін понад 500 тис. ламп розжарювання. Про це повідомляють у Департаменті екології та природних ресурсів Київської ОВА. 

Нагадаємо, із початку року в Київській області розпочалась реалізація експериментального проєкту з обміну старих лампочок на енергоощадні. Мета проєкту − забезпечити ефективне споживання електричної енергії населенням.

Усі українці мають змогу обміняти у відділеннях АТ «Укрпошта» п’ять ламп розжарювання на п’ять світлодіодних LED-ламп двох типів цоколю ламп Е27 та Е14. 

Заміна лампочок розжарювання на світлодіодні дасть змогу заощаджувати електроенергію, оскільки LED-лампи споживають у 7−8 разів менше електроенергії.

Програма обміну підтримана Європейським Союзом у відповідь на заклик Президента Зеленського та реалізується Міністерством економіки, Міністерством цифрової трансформації, АТ «Укрпошта» в усіх регіонах України (за виключенням тимчасово окупованих територій та Автономної Республіки Крим). Нова програма, фінансована ЄС, є складовою підтримки Європейським Союзом українського енергетичного фронту.

Більше деталей про обмін лампочок – за посиланням.

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…