Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Завершення навчального року та вступний іспит 2022

У 2021/22 навчальному році закінчують здобувати повну загальну середню освіту 12835 випускників. Це учні закладів загальної середньої освіти 11131 осіб, закладів професійної (професійно-технічної) освіти 518 осіб, фахової передвищої 1186 осіб, які мають можливість цьогоріч складати вступний іспит.  

У 2022 році скасовано державну підсумковуатестацію для учнів випускних класів та дозволено одноразову зміну алгоритму вступної кампанії.

Випускники будуть складати не зовнішнє незалежне оцінювання з обраних предметів, а мультидисциплінарний тест, який зараз розробляється.

Для участі у тестуванні для вступу до закладів вищої освіти у 2022 році необхідно бути зареєстрованим у системі учасників зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Випускники, що закінчують здобувати повну загальну освіту у 2022 році, реєструються для складання тесту, надаючи відповідний пакет документів до закладу освіти, в якому вони навчаються. Випускники минулих років надсилають відповідні пакети документів до регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Всі, хто зареєструвався для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, є потенційними учасниками вступних іспитів до закладів вищої освіти.

Термін реєстрації продовжено до 9 квітня. Всі хто бажає вступити до вишів у 2022 році маютьстворити реєстраційну картку учасника ЗНО.

Якщо у жителів Київської області виникають питання щодо реєстрації, процедури проходження та інших питань, повязаних із вступною кампанією 2022 року, можна звертатися до відповідальних працівників телефоном, або надіславши відповідний лист на електронну пошту:

Ревуцька Наталія Миколаївна, 0676219698, ел. дреса revycka@ukr.net
Винарчук Тетяна Миколаївна, 0969670272, ел. адреса vynarchyk@ukr.net
Гребеніченко Юлія Михайлівна, 096972 8956, ел. адреса jullyhreben@ukr.net
Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…