Заступник голови КОДА провів нараду щодо роботи сфери зв‘язку в регіоні

Сьогодні заступник голови Київської обласної державної адміністрації Денис Шугалій провів нараду із робочою групою щодо нагальних питань розвитку сфери зв’язку Київської області.

Учасники розглянули питання охорони об’єктів критичної інфраструктури, безпеки даних, систем сповіщення населення та забезпечення зв’язку в умовах надзвичайних ситуацій.

Також обговорили та розробили план дій щодо проблемних питань громад із розміщення базових станцій на територіях ОТГ Київщини.

“Наша головна мета сьогодні – забезпечити населення Київської області якісним мобільним зв’язком та інтернетом на 100%. Ми постійно працюємо з операторами зв’язку над розбудовою  покриття навіть найвіддаленіших куточків Київщини”, – зазначив Денис Шугалій.

В сучасних умовах та із збільшенням кількості електронних послуг надважливим є доступ до цифрових інструментів та  інформації у режимі 24/7 у кожного мешканця Київщини. Відтак ці питання є одним з пріоритетів в роботі Київської облдержадміністрації.

 

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Ситуація на Київщині станом на 17:00 5.03.2022