Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

ЗА ВЧОРА, 7 КВІТНЯ, ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ ВІДНОВИЛИ В 17 НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ КИЇВЩИНИ

Енергетики ДТЕК повністю або частково повернули світло в 17 населених пунктів Броварського та Бучанського районів, знеструмлених через бойові дії. Також відновили у звільненому від окупантів Ірпені електропостачання водоканалу. Знову зі світлом 4 552 родини.

За минулу добу аварійні бригади частково відновили електропостачання зокрема в селах Скибин, Велика Димерка, Плоске, Світильня, Шевченкове Броварського району, в селах Шпитьки, Личанка, Гореничі, Петрушки, Мила, Бузова, смт Макарів Бучанського району.

Електромонтери продовжують виконувати відновлювальні роботи. Аварійні бригади приступають до роботи відразу після розмінування цих територій. Для отримання доступу до місць пошкоджень електромонтери співпрацюють з Територіальною обороною та Збройними силами України.

Сьогодні, 8 квітня, аварійно-відновлювані роботи планують виконувати ще у 22 населених пунктах Броварського, Бучанського, Вишгородського районів.

Без електроенергії поки залишаються мешканці 416 населених пунктів Київської області.

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…